Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bogyó és Babóca láz hány éves...

Bogyó és Babóca láz hány éves korig tart a gyerekeknél?

Figyelt kérdés
A fiam most lesz 2 éves és most csak ez érdekli. Érdemes beruházni sok könyvre vagy elég az a 4db ami van? :o)

2014. febr. 28. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
4 éves a lányom, de időnként még mindig előkerül. Mind a dvd, mind a mesekönyv. Szereti.
2014. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsére nálunk kb 2 hónap alatt lecsengett. 3 könyv van meg, de azokat kaptuk. En erre pénzt nem adok ki.:-)
2014. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 éves korától 4 éves koráig érdekelte...
2014. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a most 3,5 éves lányom "leállt" vele. Nekünk is 4 van meg, sztem elég volt pont, illetve beiratkoztunk a könyvtárba, és onnan néha kivettem egyet néha a változatosság kedvéért...

Jobban állj majd inkább rá az Anna, Petire, az is szuper, 1-2 hónap múlva már az is izgatni fogja. :)

2014. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát az enyémet semmi ilyen mesés dolog nem érdekli(17 hós)Egyedül természet és a valódi állatot tartalmazó film köti le, de max. 15-20 perc.Mondjuk nagyon sok állatot ismer már testközelből.Bábozni szeret.Ti hogy csináljátok?
2014. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 lcs ***** válasza:
4 éves a lányom, de még elég gyakran előkerül könyben is, és dvd-n is :) de a katarzis nálunk is 2 éves korában volt, a szülinapi torta is babóca volt akkor...:)
2014. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lcs ***** válasza:
31%
ja, újonnan semmiképp nem érdemes beruházni, max vatera vagy ilyen helyekről "használtan" ;)
2014. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk már lecsengett ez az időszak, pedig csak 2,5 éves. Tutitu megy, meg Mása és a medve, és egyéb rajzfilmek, mint Diego, Dóra stb.
2014. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk is már jó pár hónapja tar. Vettem már vagy 6 könyvet, ezt kértem a szülinapjára is. Hétvégenként nézheti a youtube-on is azokat a részeket, mi nincs könyvben itthon. Én szeretem, kedves barátságos mesék.

És a bölcsis farsangon is Bogyó volt....

2014. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyobbik lányom 5,5 és nagyon szereti még most is.A képek alapján ő meséli őket :)
2014. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!