Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elég mély a kapcsolatunk vagy...

Elég mély a kapcsolatunk vagy elsiklanak a napok? A ti kapcsolatotok milyen a gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Lányom 19 hónapos. Minden téren azt szeretném ha tudná ő a legfontosabb és teljes szívemből imádom. De mostanába olyan felszínesnek tünnek a napok. Reggel kelünk eszünk persze bújunk az ágyba még.Aztán játszik amig főzök néha jön hogy foglalkozzak vele akkor felveszem. Ebédelünk és alvás. Ha felkel megint bújunk.Aztán séta vagy játék estig majd fürdés. Alvás elött puszik ölelés.Hogy mutathatnám ki még jobban hogy szeretem? 19 hónapos.
2014. márc. 4. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is:ne parázz ennyire és ne akarj semmit görcsösen.

A majomszeretettel többet ártanál, mint használnál.

Amúgy szerintem az a normális, ha szereted a gyereked, de a párod is ugyanolyan fontos számodra, nem lehet rangsorolni a kettőt.

Nem szavakkal kell szeretni hanem tettekkel. Gondoskodsz róla, játszotok és mindig ott vagy, ha szüksége van rád, számíthat rád bármiben, ítélkezés nélkül.

Ez bőven elég.

2014. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne gorcsolj ra!!!!!!!!!!!!!! Csak nyugi...legyel boldog, vidam, vicces, nevess sokat!!!!!!
2014. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennél többet senki nem csinál a gyerekével. Mivel akarnád még jobbna kimutatni a szeretetedet??? Azzal tudod kimutatni ha a legjobb körülményket biztosithatod neki, ha számithat rád és sokat foglalkozol vele.
2014. márc. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell majomszeretettel szeretni,azzal nem használsz,szereted,ölelgeted,puszilgatod,játszol vele,gondoskodsz róla,finom ételeket készítesz neki,gyerektársaságba mentek amire szüksége van,foglalkozol vele.Tudja,hogy szereted,de saját magad és ha van a párod is legyen fontos,mert egy idő után rájön,hogy téged ugráltathat mindennél fontosabb,és ki is fogja használni,okosan csináld.
2014. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A "nem használsz" után . akart lenni és az jött volna új mondatban,hogy "Bőven elég..." csak vacakolt itt az egér
2014. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Férjem nincs velünk külföldön dolgozik. Ezért is szeretném még az ő szeretetét jelenlétét is pótolni. Hogy ne érezze magát másnak mint a többi gyerek meg ilyenek. Meg ugye nekem mindig csak az tűnik fel hogy megint este van és szeretgettem foglalkoztam e vele eleget. Első gyerek nem tudom milyen szinten kell a kapcsolatunknak lennie ilyenkor.
2014. márc. 5. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!