Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átlagos dolog, hogy a mai két...

Átlagos dolog, hogy a mai két évesek simán kezelik az okostelefont?

Figyelt kérdés
Két éves a kisfiam. Sajnos még csak néhány szó a szókincse, de nagyon értelmes. Mindent megcsinál, amire megkérem. El tudja indítani a mesét a pen drive-ról. Használja az okostelómat, igaz, csak akkor, ha véletlen megszerzi. Múltkor azt láttam, hogy a youtub-on van és a teletubbikat nézi. Nem állítottam be neki. Ez átlagos egy két évestől?
2014. márc. 6. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem. Nekem is két éves a lányom, de egyáltalán nem tudja kezelni ezeket a kütyüket, sőt a 4 éves fiam sem igazán.
2014. márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen környezetben no fel az a gyerek. Ha van okostelefon, laptop, iPad, akármi, akkor latja a működésüket, gyorsan megérti, hogy hogy mit kell csinalni ahhoz, hogy valami olyan történjen, ami neki tetszik. Ahol nincs számítógép, okos teli es társai, ott a gyerek nem fogja tudni kezelni.
2014. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tőlem látja persze. Mindig nézte, hogy mit csinálok. Saját játékát is elindítja, tudja a reklámot is kinyomni. Én csak lesek milyen érzékkel kezeli, finoman. IPad nincs, csak számítógép és laptop ezenkívül.
2014. márc. 6. 07:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem min csodálkozol. Ebben a korban mindent leutanoznak, amit látnak. Ha festenel, azt próbálgatna a gyerek, ha olvasnal, azt próbálná. Amúgy egy kérte ves kezébe en nem adnék okos telefont -sima mobilt se- es a számítógéphez se engedném.....
2014. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha látja akkor persze, természetes hogy megtanulja. Enyém is olyanokat csinál hogy csak lesek
2014. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen elég gyakori már. Barátnöm kislánya még nincs két éves és bekapcsolja a táblagépet, megkeresi a mesét youtube-on, puzzle-t rak ki stb.
2014. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
egyik ismerős kislány 4 évesen tabletet kapott.... nokomment
2014. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Fiam nem volt még 1 éves de tudta,hogyan kell a fényképeket lapozni,pedig sose adtam neki oda,aztán 1,5 évesen simán kikereste anyukámat és felhívta,pedig kép sem volt mellette,nagyon jól megfigyelte és kihasználta,ha olyan helyen hagytam ahol elérheti.Youtubon betette magának a mesét,mert nem mentem rögtön ahogy szólt,mert éppen kezet mostam pl és simán beraktaa a következő Vizipókot 2,5 évesen.Ők ebbe születnek bele,de ettől függetlenül nem szeretném ha iskola előtt már a gépen játszana és nem is akarok neki venni laptopot még jó sokáig se telefont.
2014. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen,van ilyen. Az én 14 hósom is siman kezeli a tabletet. Felolgya a bill. zárat,rákattint a youtube ikonra,és már hallgatja is az ovitévét,válogat a mondókák kozt. Mert látta tolunk. Utánoz,és meg is tanulja.
2014. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom még nem volt 2 éves, mikor a tabon letöltött egy neki tetsző játékot, és el is indította, játszott vele (ilyen xilofonos játék volt), simán memóriázik rajta, megkeresi a videót rajta, tudja mit kell nyomni, stb...


Telefonnál is simán tudja, mi hol van, most 2 éves... Szóval, ahol ez normális, ott megtanulják! Nyilván nem egész nap csinálja, egy nap max. fél órát engedem neki, hogy ezekkel bíbelődjön!

2014. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!