Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez milyen dolog...

Szerintetek ez milyen dolog lenne? Rákérdezzek?

Figyelt kérdés

A gyerekem hányt az oviban kedden, csak egyszer. Azóta itthon van, semmi gond nincs.

Arra gondoltam, hogy azért hogy ne kelljen lemaradnia a Mikulásról, felhívom most az óvónőt, és megkérdezem, hogy bevihetem-e annyi időre holnap, míg a Mikulás átadja a csomagokat. Gondolom nem lesz ott a Mikulás fél óránál tovább, mert 20 csoport van. Nem enne ott, meg semmi, tényleg csak annyi időre lenne bent, amíg a Mikulás ott van. Szerintetek mit szólna ehhez az óvónő? Megengednék?


Köszönöm a válaszokat.


2013. dec. 5. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először az orvossal beszélj. Ha ő azt mondja, hogy nem fertőz a kislányod, akkor igen hívd fel az óvónőt és vidd el a kislányt. Viszont ha esetleg fertőz, akkor fél órára sincs keresnivalója az egészséges gyerekek között.
2013. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálunk csak orvosi igazolással mehet vissza a közösségbe a gyerek, ezt tudtommal szigorúan ellenőrizhetik. De ha jóindulatú az óvónő, és tényleg jól van a gyermeked, lehet, hogy megengedi arra a fél órára! Szerintem a miénk megengedné!! Kérdezz rá!
2013. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tavaly beteg volt a lányom, Mikulás hazaküldte neki a csomagot.

Ennek ellenére vidd el az orvoshoz, vagy csak egyszer hányt, akkor inkább gyomorrontás lehetett, mint vírus. Ha ő azt mondja, hogy mehet közösségbe, akkor meg vidd.

2013. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazolás nélkül főleg hányás miatt,nem fogja beengedi.Legalább is nálunk ezt nagyon szigorúan veszik,mert egy orrfolyásnál,kis köhögésnél talán szemethunynának
2013. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavaly a fiam pont az ovis karácsonyi ünnepségnél volt beteg.Nekem az óvónő szólt hogy a jobban van a fiam, tehát nem lázas, nem levert csak köhécsel kicsit még meg folyik az orra akkor vigyem be 9-re és majd ebéd előtt haza jövünk.

Mikuláskor ugyan így szólt volna.

Szerintem nyugodtan kérdezd meg.

2013. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
orvostol kérj igazolást és akor vidd csak holnap.
2013. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!