Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti láttatok már olyan 22...

Ti láttatok már olyan 22 hónapos gyereket, aki 10-ig tud számolni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mikor kezdenek el számolni?

2014. márc. 7. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor már vissza tudják mondani az ügyesebbek.
2014. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 20 hósan 3-ig, úgyhogy nem lehetetlen.
2014. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
láttam. gondolj bele, már majdnem kétéves. de ez nem azt jelenti, h matekzseni, hanem azt, h jó a memóriája. tulajdonképpen nem számolni tud, hanem szavakat adott sorrendben visszaidézni.
2014. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én olyat is aki 15-ig :)
2014. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem számol hanem betanulta mint egy mondókát, fogalma sincs róla mi az a számolni.

Igen van ilyen.

2014. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Persze, a fiam is ennyi idősen simán elmondta 10-ig a számokat, de ez nem jelent egyet azzal, hogy tudják is, hogy mit jelent az, hogy valamiből 3-5 vagy 10 db van.

A fiam most 3 és fél éves és most jutott el kb. odáig, hogy tudja, mit is jelentenek a számok, mire is valók és ha valamiből van 3 db vagy 10 db, akkor megszámolja, hogy abból annyi van. De 22 hónaposan inkább csak ilyen mondókaszerűen megtanulta, hogy hogy vannak egymás után a számok. De a jelentésével nem volt tisztában.

2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen a lányom 1,5 évesen 10-ig, megtanulta, mint egy mondókát. Fiam 21 hónapos egy szót sem mond, nemhogy számol:) Szóval ez is gyerekfüggő:)
2014. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze, az én lányom is számolt ennyi idősen, még 20-ig is. Azt tudni, kell hogy megtanulta ugyan, de ilyenkor még nem tudják hogy mi is az a számolás. Inkább mint egy mondókát tanulják meg a számokat. A számok világa azóta is nagyon érdekli és tanulgatja az összeadást, kivonást. 5,5 éves most.
2014. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, a lányomat. És persze, nagyon ügyi, de nem "ügyesebb", mint az, aki másban jó. A fiam ennyi idősen alig mondott pár szót, de ettől még nem gondolom, hogy ügyetlen lett volna.
2014. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

LEhet el tudja sorolni, de attól a fogalmát még nem érti.

Ez így olyan neki mint egy mondóka.

2014. márc. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!