Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hamarosan 3 éves kislánynak...

Hamarosan 3 éves kislánynak milyen biciklit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kismotor nem igazán érdekelte, de a biciklit mindig ki akarja próbálni, ha látja más gyereknél.

2014. márc. 9. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A kislányom is most lesz 3 éves és őt se érdekelte a kismotor, én futóbiciklit veszek neki. Tekerni még nem tudná szerintem, nem olyan ügyes, és ha nem használja akkor itt fog állni még vagy egy évig kihasználatlanul...
2014. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

enyém mondjuk fiú, de pont 3 évesen kapott egy dechatlonos, 14es biciklit :) pár hétig pótkerékkel használta (nagyon könnyű tekerni, szerintem 3 évesen nagyon könnyen megtanulják, enyém ügyes, egyből száguldozott vele).

pár hét után ő kérte, hogy a pótkereket vegyük le.

ez egy éve volt, azóta kapott egy nagy, 16os biciklit, már ősszel azzal túráztak apával :)

2014. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A decathlonosról tudnál képet linkelni, melyikről van szó? Van hozzá szülői fogó is? Mert az áruházban már próbált olyat, ami ki van téve mintadarabnak, azon volt szülői fogó, és szükség is volt rá, mert tekerni még nehezen bírta, kellett kicsit segíteni, megtolni.
2014. márc. 9. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom most 4 és fél éves, és mostanra jutott el odáig, hogy a kisebb kerekű segédkerekes bicajt tudja tekerni. A futóbicajt már hamar megtanulják, szerintem a kislányodnak az egyenlőre praktikusabb lenne. Arról nem beszélve, hogy a tekerős bicaj sokkal nehezebb, és ha leszáll róla, nagyon kényelmetlen, ha neked kell vonszolni. Szerintem.
2014. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van és ő nagy motoros volt. 3 éves kora előtt kapott 14-es kerót, hamar megtanulta tekerni, nagyon szerette. 3,5 évesen találta ki, hogy neki futóbringa kell. Nem akartunk már ezért pénzt kiadni, ezért levettük a pedált, a pótkereket és futóbicajként használta kb. 2 hétig. Akkor visszaraktuk a pedált és egyből tudott kétkerekezni. Mi a Hervisben vettük, Scirocco hunter nevezetűt, most 5,5 éves a fiam, most fog újat kapni, mert ezt már kinőtte. Szerintem felesleges a szülőfogó, mert hamar megtanul tekerni, de én a fiamból és ismerőseimből indulok ki. Eleinte a hátánál löktük meg.
2014. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!