Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinek hasonló több hetes...

Valakinek hasonló több hetes köhögés?

Figyelt kérdés
Január végén kivették 4 éves kisfiam orrmanduláját.kijöttünk és egy vírus miatt lázas volt és folyt az orra.Majd pár napra rá el kezdett köhögni,és ez sajnos már 6. hete van.Háromszor voltunk pulmonologián (előtte számos köhögéscsill.és köptetőt kapott)utána Aeriust,Klacidot.2 napja Spiroprent kap de az se segít.Éjjel több órás köhögés tör rá és hány is tőle.már tanácstalan vagyok.2 hét múlva kaptam időpontot allergiavizsgálatra:(de addig?????oviba se tudom vinni mert nem is tud reggelente felkelni az éjszakai köhögés miatt.

2014. márc. 11. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van 2 eve tart. 4 eves a lanyom. Januartol majusig kohog utana augusztus-oktoberig kb. Neki sem segit semmi. Bar itt minalunk(Anglia) nem is foglalkoznak a dokik ilyesmivel.
2014. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elozo vok. Nekunk azt javasoltak hogy 50%paraban aludjon
2014. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az édesapámnak ,majd a férjemnek volt több hetes köhögése...semmi nem használt (sokféle gyógyszert kipróbáltak),végül mindkettőjüknél a méz oldotta meg...de olyan szinten ették,hogyha elkezdtek köhögni,akkor egy kanál méz,ha úton voltak,akkor a macis mézből csurgattak a szájukba. Én se akartam elhinni,de mindkettőjüknél ez vált be.
2014. márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
adom neki a hársmézet is
2014. márc. 11. 08:04
 5/7 anonim ***** válasza:
3. hete köhög a fiam, az elején sinecodot kapott pár napig, aztán antibigyót (augmentim), utána ventolint, aztán megint antibigyó (Sumamed forte) , mert kiderült tüdőgyulladástól köhög ennyire. Most már csak a ventolint kapja szombat óta, azt mondta a doki javulgat, de pénteken még menjünk vissza.
2014. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiamnál is ez volt,mire kiderült asztmás,mikor megkapta az erre való sprayt-gyógyszert,teljesen megszűnt.
2014. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
spiropentet kap ez most segített,ettől elmúlt neki a köhögés :)
2014. márc. 16. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!