Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajanlanatok nekem triciklit?

Ajanlanatok nekem triciklit?

Figyelt kérdés
Weboldal is jo vagy marka! amelyek nem zajos, strappabiro...
2014. márc. 13. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez volt! Maximálisan kihasználtuk és megvoltunk vele elégedve!

2014. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


én meg éppen azt szerettem volna írni, hogy csak NE smarttike-ot (bocsánat első válaszoló).

nekünk nagyon kis ideig vált be, viszont az egyszerű 3 színű (piros-kék-sárga) kis tekerős hosszú ideig jó volt.

Ilyesmi, mint ez, sőt van ennek egy egyszerűbb változata, amin még "csomagtartó" sincsen.



[link]



kérdés persze, hogy mekkora gyermeknek kellene...

Én feleslegesnek tartom a napernyős-körben végig karimás, támasztós üléseket- mert ha a baba tud tekerni, akkor egyedül leszállni is igyekszik majd, akkor nem kell oldaltámasz.

Ha meg nem tud vele önállóan haladni (tehát mondjuk mé kismotorozni sem tud), akkor meg felesleges a tricikliben ültetni, akkor inkább egy kismotort vegyél neki :)


Mi gyorsan továbbajándékoztuk úgy 2-3 használat után.

Szép, meg drága, meg csilli-villi meg feltűnő, de én nem tartom túl praktikusnak.

2014. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Én 10 hós volt a lányom mikor vettük, akkor kellett a karima, mert csak toltuk, mert ő nem ült meg a babakocsiba, ergo mi ezt használtuk helyette! Mikor már járt, akkor a karimát levettük, ki be szállt toltuk, sokszor használtuk, kirándulásnál, stb... Motorozott már, akkor is használta, most 2 éves, még mindíg bele szokott ülni, hogy toljuk... szeretjük emiatt... strapa bíró is részünkről... a napernyőt mi sem használtuk ki, de pont akciós volt ez a fajta ezért is lett ez, meg ennek a karjával irányítható a bicikli! Már futóbiciklit is használ a lányom, és pont tegnap megint beleült a triciklibe! Tekerni nem tudja, pedig 90cm 3 éves unokatesója sem tudja tekerni, mert a futóbiciklit érdekesebbnek tartja! Szóval csak, ha babakocsi pótló, vagy tologatásra kell, akkor vegyetek, ha nem, akkor felesleges! :) Arra ott a motor és a babakocsi...

2014. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat! Kislanyom 17 honapos es meg szivesen uldogel a sport kocsijaban, de nezegetek triciklit es nagyon megfontolnam hogy milyet vegyek es ha megeri megvenni...
2014. márc. 13. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy minél egyszerűbbet vegyetek, mert nálunk például talán ha 3x használta, kidobott pénz volt.
2014. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!