Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek érdemes még futóbici...

3 évesnek érdemes még futóbiciklit venni? Triciklije van, a motort szerette, de már kinőtte.

Figyelt kérdés
Ha érdemes, akkor milyet? (Kettő kell, tehát nem a legdrágábbra gondolok) Különböző méretekben vannak?
2014. márc. 15. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán szükséges. Ha hozzáértő le tudja szerelni a pedálokat meg esetleg a láncot, akkor a kétkerekű egy füst alatt ezt is megoldja. De egy hároméves már néhányszori próbálkozás után megtanul egyensúlyozni kétkerekűn a szülő felügyelete mellett (seprűrúd az ülés mögött), csak futni kell vele, majd elengedni enyhén lejtős vagy sík terepen. Párszori elesés velejár, de nem kell feladni. Az igazi feladat a megállás megtanulása.
2014. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már biciklit vennék, 3 évesnek pedig már 16osat.
2014. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak abszolút nem volt futóbiciklije. Kismotorja, traktorja volt-van. Illetve tavaly, 2 éves kora után kapott rendes, pótkerekes biciklit, amit hamar megtanult tekerni és azt használja. Szóval szerintem egy 3 éves gyereknek már simán lehet rendes biciklit venni, nem futóbiciklit.
2014. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam, 2,5 éves múlt. A tavalyi motorját kinőtte, de annyira imád menni vele, hogy vettünk neki nagyobbat. Futóbiciklit nem veszek neki, mert nekem annyira nem jön be akkor már inkább rendes bicikli. Jövőre tuti azt veszünk neki:))))
2014. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a mai fejemmel simán vennék neki.

AZ én fiam 4 évesen kapta, egész ősszel-"télen"-és most tavasszal is nyúzta/nyúzza. Azzal megyünk minden felé.

Volt neki 3 motorja, volt triciklije, 12-es pótkerekes bicaja. Azzal tudott menni, de mégis tavaly egész nyáron hiába próbáltuk pótkerék nélkül megtanítani bicajozni (seprőnyéllel), nem érzett rá.

A héten ráült a 14-es bicajra pótkerék nélkül, és egyből tekert, le sem lehet lőni. Simán meg tud állni, fékezni, kanyarodni. Tehát mostani eszemmel már egy évvel hamarabb megvettem volna a futóbicajt (nagyon elleneztem, nem láttam értelmét, nem tetszett).

Mi az Auchanban vettük, fém futóbiciklit. Lehet az ülést és a kormányt állítani, van rajta hátsó fék is (9600Ft volt tavaly szeptemberben).

2014. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én fiam 3,5 éves,de 4 éves méreteivel rendelkezik( 108 cm,18 kg),tavaly nyáron kapta a futóbicajt és még most is nagyon szereti!Szerintem idén nyáron még nyúzza majd:)
2014. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lányomnak 3 évesen kapott futo biciklit és imádja most majdnem 4 évesen is azal jár még emeltünk rajta egyet de még idén is azt fogja használni talán jővöre kap rendes bicklit,minek 2 futobicikli ha kérdezhetem ? .
2014. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 3 évesen vettem neki, kb. 2 hónapot használta, és egyből megtanult kitámasztó nélküli biciklin is menni. Még most is használja a futót, pedig már 5 éves. Aldiban vettem, az egy kicsit nagyobb típusú, egész magasra lehet állítani az ülést/kormányt.
2014. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ikrek.

Koszonom a valaszokat.

2014. márc. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!