Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Play Doh gyurmakészlet közül...

Play Doh gyurmakészlet közül melyiket vettétek 2 éveseteknek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 05:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fagyiforgatag
2014. márc. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A játék befejeztével ezekből az eszközökből, kinyomókból mennyire lehet kibányászni a benne maradt gyúrmát?
2014. márc. 18. 06:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 éveseimnek is van mindenféle gyúrma kinyomója, de igazából nem az köti le őket, hanem ha gyúrják, csipkedik, vágják (játék késsel), süti formákat szaggatunk, hóembert csinálunk, palacsintát, labdát,stb.
2014. márc. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van a szafaris és a sütikészítős. A szafarist jobban szereti, de a második válaszolónak teljesen igaza van, sokkal jobban élvezi, amikor ő "dolgozik" a gyurmával, formázza, csipkedi. Most volt 3 éves. A játékformából nem tudja kivenni a gyurmát.
2014. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is először teljesen mindegy milyen kinyomó van hozzá. Több nagyméretű gyurmát vettünk és mindenfélét gyártottunk belőle, tépte, sodorta, aztán később jöttek a kinyomók. Van többféle (fiúnak): először olyat, amiben több szín van, meg sodró, vágó és 2-3 db szaggató eszköz. Aztán vettünk az autós sorozatból is, markoló és elemgyártó eszköz van. Millió féle van a boltokban, ami épp megtetszik.
2014. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
sütiszaggatót ilyesmit mindenképpen veszek, de gondoltam jó ötlet olyan amibe van valami kinyomó vagy kinő a haja a figurának vagy akármi :)
2014. márc. 18. 08:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaj nekünk van aminek "kinő a haja" ....iszonyú sokáig tart kiszedni belőle a maradékot. Nekem tetszenek az eszközök amik vannak hozzá,kislányomnak is,viszont a gyurma minőségével egyeltalán nem vagyok megelégedve.Nagyon hamar beszárad,hiába rakjuk vissza mindig a tartóba.Hagyományos olcsó gyurmával játszik a lányom,frissentartó fóliában tartjuk,már régóta használjuk,semmi baja.
2014. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mi meg saját házi készítésű gyurmát használunk,1 éve nyúzzák a gyerekek és még nem száradt meg és a formákból is nagyon könnyű kiszedni..ja és nem mellesleg semmi mérgező nincs benne,nem ragad,nem nyúlik,szuper jó!
2014. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Milyen gyurmát használsz kedves utolsó?

Sóliszt? Recept? :)

2014. márc. 18. 17:18
 10/14 A kérdező kommentje:

Ahogy az egyik válaszoló írta millió féle van a boltokban, de jó lenne nagyjából tudni mi az ami 2 évesnek már jó lehet.

MOndjuk nem akarok sütikészítőt stb, mert még szeritnem nem kötné le, inkább egyszerűbbet, pl kinő a haja, nyelve, bár nem tudom mennyire tudná lenyomni, milyen erővel kell?

2014. márc. 18. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!