Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesünk (1 hó mulva lesz 4)...

4 évesünk (1 hó mulva lesz 4) iszonyatosan apás. Mit tegyünk? Anyával egyáltalán nem öltözik fel reggel, bepisil ha nem látja apát.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem öltözik fel,apával meg mindent megtesz,szépen sírás nélkül.Anyával meg semmit nem hajlandó megtenni..Mit tegyünk??? Apa arra gyanakszik azért van,mert én szoktattam be a bölcsibe és én mindig ott hagytam.(szeretett járni)
2014. márc. 19. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korszaka van és kész, amikor téged szeretett jobban sem kellett semmit tenni majd alakul még.
2014. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bepisil, ha nem látja Apát? Szerintem megérne egy kört a nevelési tanácsadóban. Mindenkit Anya szoktat be a bölcsibe jóformán, ettől még nem lesznek ennyire extrém módon apásak.
2014. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A gond,hogy eszméletlen hisztit,balhét vág le ha nincs apa és nem öltözik fel. Egyszerúen valami türhetetlen... Nem akarom,hagyjál békén és kiabál.Egyébként egy kis angyal egyébként. S a meglepő hogy csendes... Korábban még felkelt anyával s beszélt telefonon apával,s ment minden a maga rendes útján.De mára ez lett. Nevtan? 4 évesen?


Csoportjukban van egy fejlesztő pedagógus(autista kisfiú miatt) ő a kedvence,majd vele is beszélünk. Az ovónénik szerint szigorúbban kéne venni reggel és akkor felöltözne.Ráadjuk a polót,nagynehezen és azalatt leveszi a bugyit.Már nagyon ki voltam. Anyum ovónő és ilyet még ő se tapasztalt...

2014. márc. 19. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nevtan miért ne 4 évesen?

Az óvónők mindenre a szigorúságban látják a megoldást...

Az tök jó, ha van fejlesztő pedagógus, akivel tudsz beszélni. MOndd el neki, hogy ez a helyzet, hallgasd meg a véleményét!

2014. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!