Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mágneses horgászos játékot...

Mágneses horgászos játékot érdemes venni? Tetszik a gyerekeknek? Melyiket?

Figyelt kérdés

2 éves lesz a fiam,neki venném.



[link]


[link]



2014. márc. 17. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2 éves lányom a szülinapjára az elsőt kapta. Szereti, a szülinapon is ezzel játszott a legtöbbet.
2014. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, jó ötlet, bár inkább kicsit később, 2,5-3 évesen lett nagy sláger a fiamnál.

Különösen jó a chad valley HOOKED nevű horgászós játéka, amiben a halak még mozognak is :)

2014. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőt vedd szerintem, másodikat hamar kinövi. Én majd csak három éves szülinapjára veszek a lányomnak, szintén olyat, mint az első linked. A másodikkal játszóházban szokott játszani, de pár alkalom után már nem érdekelte.
2014. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

megnéztem azt a mozgó halasat, nagyon jó!!!! de az még később,, remélem addig nem felejtem el, de olyat majd mindenképpen! :)

2014. márc. 18. 05:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ehhez hasonló van

[link]

De a halak helye nem fix a miénkben, hanem ide-oda cikáznak. Nagyon szeretjük, pedig már ötéves a gyermek. Felnőtteknek is vicces :) így szívesen játszunk együtt

2014. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!