Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Saját kezűleg készített...

Orsay Csilla kérdése:

Saját kezűleg készített kreatív játékok (ovodásoknak)?

Figyelt kérdés
6.os vagyok és a suliba az a hàzi hogy egy kreatív játékot csináljunk ovodásoknak!:) (technikára kell) nem fog vele játszani kis gyerek. Csak beviszem leosztályozza a tanár aztán haza is hozhatom!

2014. márc. 22. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szélforgó
2014. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Köszi! De nekem még kreatívabb és kisebb kellene! :)
2014. márc. 22. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Memória kártya.

Puzzle

2014. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
iskolába kell! :) Én olyasmire gondoltam hogy a mosogatószivacsnak a dörzsi részét leszedem. A szivacsot felvágom csíkokra azt valamilyen módon összekötöm damillal és kész is a (vízilabda vagy a vízlabda). Nyáron hógolyózás helyett ezzel a bizonyos labdával lehet dobálózni. (de persze ehhez kell minimum 30 fok! :)
2014. márc. 23. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Fiam óvodájában olyan játékot kaptak a gyerekek, ami könnyen elkészíthető otthon is.

Egy műanyag flakon kell hozzá. Annak a felső részét levágod (amelyik felén a kupak van).

Egy szigetelő szalaggal körberagasztod a levágott részt, hogy ne okozzon sérülést (a fiúknak zölddel-kékkel, a lányoknak pirossal csinálták, attól függően, milyen kupak volt rajta). Az így kapott részt alkoholos filccel megrajzolták (nálunk berácsozták, de gondolom lehet rá akármit rajzolni, lányoknak virágot, fiúknak autót...).

A kupak részéhez egy fonállal egy kis labdát erősítettek (100Ftért lehet az automatákból venni, amiben kis játékok vannak, így ha azt szétszeded, akkor közé tudod fogatni a fonalat).

Ha gondolod lefényképezem neked du., csak a gyerek szobájában van, ő pedig alszik.

2014. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös,igen légyszi ényképezd le engem érdekel...:)
2014. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, a képek:


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amit én mondtam azt nem tudja valaki hogy hogyan kell csinálni?
2014. márc. 24. 16:59
 9/11 A kérdező kommentje:

Itt van az a videó amit mondtam : http://www.youtube.com/watch?v=0PrOizka5rA

Ebbe a "vízgolyót" nézzétek meg! Az a baj hogy nem tudom hogy kell damillal összekötni hogy azért legyen formája is.

2014. márc. 24. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:
wc papír gurigából rengeteg állatot lehet készíteni (polip, cica, bagoly stb)
2014. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!