Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babás, kisgyermekes anyukák...

Babás, kisgyermekes anyukák ti begyújtotok még?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm egyik este átjöttek hozzánk és elcsodálkoztak, hogy minek gyújtok be ilyen jó időben, mind két baba 5 hónapos.

Szerintem azért esténként még picit be kell gyújtani, vagy csak én szoktam?



2014. márc. 24. 07:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nos nekünk gázkazánunk van tehát nálunk csak fel kell kapcsolni,mivel régi típusú épület így lehűl 20fok körülre,általában mikor hazaérünk a munkából bekapcsolom,hogy egy fokot felfűtsön,hogy a ruhák is száradjanak.
2014. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, kb. 1 hete kapcsoltam be utoljára a fűtést. A fiam 21 hónapos, a szobájában általában 22 fok van, ha az alá megy akkor őrlángra begyújtom alváshoz. A nappaliban és a hálóban már nem tervezem bekapcsolni a fűtést.
2014. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nappal 20 fokra, fürdés előtt 22 fokra állítom a termosztátot és az úgy is marad éjszakára. Az elmúlt héten max. egyszer hallottam, hogy hajnalban bekapcsol a fűtés.

8 hetes a pici, fázós is, a fürdéshez kell a melegebb, de már van, hogy csak a szobájában lévő hősugárzót kapcsoljuk.

Más egy panel szigetelése-fűtése és más egy családi házé. Ha úgy érzed, hogy este a fürdéshez hűvös van, gyújts be. Én azért nem kockáztatok egy megfázást, mert az ismerősök nem fűtenek.

2014. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs mibe begyújtani :) de nem, nem fűtünk már, így is 23 fok körül van
2014. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21,5 fokra van állítva a termosztát - és éppen a gyerek szobában van! Az elmúlt napokban is be-bekapcsolt a fűtés éjszakánként...
2014. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!