Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anya, Apa + két gyerek milyen...

Anya, Apa + két gyerek milyen elrendezésben üljön az autóban? (egyik gyerek még a hordozóban van)

Figyelt kérdés
Melyik praktikusabb, ha elöl van a hordozó az anyósülésen, vagy ha hátul a nagytesó mellett?

2014. márc. 24. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a felállás. Ap, anya, 4 éves, 7 hónapos. MIkor utazunk apa vezet, mellette az anyósülésen a pici a hordozóban. Apa mögött én, mellettem, anyósülés mögött a 4 éves. Ha én vezetek apa ül mögém. gyerekek ugyanúgy ülnek. Majd ha a pici átül ülésbe, akkor hátul lesz a 2 gyerek. De amíg hordozóban van, addig marad ez a felállás.
2014. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk másképp van: anyósülés mögött nagyobbik gyerek, vezető mögött kisebbik. Ugyanígy volt hordozós időben is. Amíg egy gyerekünk volt, az első időben én is mellette ültem, de a másodiknál már ezt nem játszottuk. Hordozót én nem szerettem az anyósülésre pakolni, nagyon ritkán volt csak így. Viszont akkor a légzsákot kapcsolgatni kell!
2014. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én hátra ültetem a gyerekeket, mindegy, hogy melyikünk vezet. Ha egyedül megyek akkor is hátul volt a hordozó. Egyetlen egyszer tettem előre a hordozót háttal, amikor egy kis szekrényt kellett elvinnem, és csak így fért be.
2014. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi úgy mentünk mindig, hogy anya és apa ült elöl, a két gyerek meg hátul (később meg a három gyerek). Szerintem babától függ, hogy melyik a praktikusabb. Az enyémnek az autóban mindegy volt, hogy mellette ülök-e vagy nem.
2014. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindkét gyerek hátul ül kezdetektől.(igaz a "kicsi" is már ülésben ül(21 hónapos).Sőt én is beülök középre,mert,sajnos nem bírják az utazást.
2014. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 aHermann ***** válasza:

Szia!

A hordozót csak abban az esetben teheted előre, ha nincs légzsák az anyósülésnél, vagy kikapcsolható.


Nálunk úgy volt (most is), hogy gyerkőcök hátul, apa és anya elöl. A kicsi az anyósülés mögött, a nagy a vezető mögött. Nálunk nem kapcsolható ki a légzsák.

2014. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én direkt figyelek arra autó vásárlásnál, hogy kikapcsolható legyen a légzsàk.

A pici mindig elől utazik, mert ha bukik, vagy ha hányna, mert nem bírják a kocsikázást a gyerekek, akkor lássam, nehogy megfulladjon.

Hátul ugye nem látom a picit, nem szeretem oda bekötni ha egyedül megyek, de ha 4-en megyünk is elől van.

2014. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ikreink vannak. Amíg hordozóban utaztak, menetiránnyal háttal,addig egyik elöl az anyósülésen, másik hátul velem. Így mindkettőre ráláttam.
2014. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk fél éves a pici, van még két nagy. A picúr az anyósülésen utazik, mert nem lennék nyugodt, ha nem látnám éppen miért sír, ha sír, vagy nyűglődik. A légzsákot természetesen kikapcsoltam. Ez addig így lesz, amíg nagyobb ülése nem lesz. Ha a férjem vezet, akkor én az anyósülés mögött ülök.
2014. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen ahordozót csak akkor lehet előre tenni, ha kikapcsolhaó a légzsák.

Nálunk a nagy 3,5 a kicsi 1,5 éves. Kb egy hónapja ülök az anyósülésen, eddig hátul köztük ültem. Hosszú útat nem nagyon mentünk a leghosszabb kb 200 km volt, alig vártam,h megérkezzünk:)

2014. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!