Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha gyereknek fürdés közben...

Ha gyereknek fürdés közben hirtelen pisilnie kell, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de ha zuhanyzik simán a zuhanyzóba pisil. Míg kiskádas volt addig a kiskádat a nagykádba tettük, ha pisilni kellett, akkor a nagykádba pisilt és leöblítettük. Csak akkor citálom a WC-re ha nagykádban fürdünk.
2014. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A nagy kádban fürödnek.
2014. ápr. 4. 14:04
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
2,5 éves a kislányom és mindig a vízbe pisil, természetesen utána szól, hogy odament. Először nagyon zavart, de aztán elgondolkodtam, hogy mi is hárman voltunk testvérek, egy kádban fürdettek minket. Én a nővéremnél 7 évvel vagyok fiatalabb, úgyhogy elég sokszor megesett, hogy mivel kicsi voltam belepisiltem a vízbe és nővérem, bátyám ott ült mellettem a kádban. Anyuék nem akadtak ki ezen, hiszen ha nem mondtam, nem is tudták. Felnőttünk és elfelejtettük ezeket és most meg parázunk rajta, pedig teljesen természetes és semmi bajuk sem lesz tőle.
2014. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kád mellett van a wc, így ha szól hogy pisilni kell akkor kiemelem és a wc-be pisil, aztán vissza a kádba.
2014. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
A kisfiam 3,5 éves mindig fürdés előtt elmegy pisilni. De ha véletlenül a vízbe pisilne sincs gáz. A pisi mennyisége a vízhez képest egyenlő a nullával. A strandon a gyerekmedencébe hány gyerek pisijébe fürdenek?
2014. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk zuhanyzunk, így nem ül a pisiben. Ha pisilnie kell- és hiába pisil fürdés előtt ott is kell, akkor pisil. Ott a fürdőpucoló fürdés után, és nincs rohangálás, ilyenen én már nem akadok fent.
2014. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Előtte pisil a 4 éves lányom a kicsik meg gondolom megoldják a vízbe, még pelenkásak és szólni sem tudnak még, a párom ezen parázik, de mindig mondom neki, mi ez a termálfürdők vízéhez képest, amikor egyszerre 100 ember is ül benne órákat, biztos ott is beleengedik néhányan.
2014. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk ha a vízbe megy, akkor sincs semmi. Fürdés végén mindig letusolom róluk a habot, rosszul is lennék, ha vegyszeresek maradnának, szóval a habbal együtt minden mást is lemosok róluk.


Persze ha szólnak, hogy kell, akkor kirakom ôket a wcre, de van hogy nem szólnak csak utólag, és akkor sincs semmi.

2014. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
67%
Semmi belehugyozik a vízbe.
2014. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!