Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a teendő ilyen esetben?...

Mi a teendő ilyen esetben? Fürdés után nehezebb felhúznom a bőrt mert odaragadt.

Figyelt kérdés

Nekem az lenne a gondom, hogy a fürdőkádban vagy zuhanyzóban megmosom a makkom meg minden és fürdés után ugye azt nem szoktam megtörölni ( gondolom nem csak én nem ) és pár perccel később az a kis vízmennyiség ami ott maradt az rászárad vagy nem tudom és nagyon ragacsos lesz és emiatt nehezebb felhúznom a bőrt mert odaragadt.


De fürdés közben pedig simán feltudom húzni bármilyen állapotban.


2009. máj. 5. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem töröld meg! :)
2009. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha törülközővel megtörlöm a makkom akkor is ilyen izés lesz... száraz és ugyanugy ragadós
2009. máj. 5. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A problémát okozhatja a nem kellően leöblített tusfürdő, szappan is. Alaposan öblítsd le ezeket a mosdószereket, s puha törölközővel szárítsd meg a makkod (is).


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Neked megoldódott a problémád? Ha igen, akkor mi okozta?

2010. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!