Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondja 2,5 éves kislányo...

Miért mondja 2,5 éves kislányom, hogy fáj a nunija?

Figyelt kérdés

Eleinte azt gondoltam, hogy a poci alja fáj, mert most lett szobatiszta, és a kakilást van, hogy visszatartja.

De nem, mert beül az ölembe és olykor feláll. Kérdem tőle, hogy fáj a nunid? Azt mondja, igen. Semmi látható (pirosság, pötty) jele nincs, hogy fájna.

Rosszkedvű is, már 1 hete csak engem akar. Hisztis és sírós lett. Nagyon aggódom.


2014. márc. 31. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

az én lányomnak is így kezdődött a betegség jele, aztán a pisilni gyakrabban járt és keveset is pisil és elvittük az orvoshoz egy vizeletet nézet és aztán kiderült hogy vese gyulladása van!

szerintem inkább lássa egy doki mint hogy baj legyen

2014. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Hát ez lehet, de valahogy nem gondoltam rá, pedig a bölcsiben is mondták, hogy 10 percenként pisilnie kellett.
2014. márc. 31. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
főleg ha sokat pisil, akkor még úgyis elvinném, mert nagyobb baj is lehet belőle.
2014. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, igen, sürgősen orvos!!!
2014. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van veletek kérdező?
2014. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy érdeklődsz! Voltunk orvosnál, a vizelete negatív, viszont a nunija piros volt belül, ahol én nem néztem. Kapott rá kenőcsöt, kamillázni kellett, most már nem fájlalja.
2014. ápr. 3. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs nagy baj! :)

Az én lányomnak is szokott olyan lenni, de egy két nap alatt elmúlik mindig. Csak az okát nem tudom miért jön elő neki időnként :(

2014. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!