Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom azt mondja...

3 éves kislányom azt mondja fiu szeretne lenni, az normális?

Figyelt kérdés

kb Fél éve látott egy ismerős fiút, azóta folyamatosan azt mondja hogy ő az a fiu és hivjuk úgy hogy Peti. Mondtam hogy csak játszásiból mert ő igazából lány és az igazi neve Kinga. Mondja hogy igen játszásiból de mégis álandóan ez a téma hogy ő Peti akar lenni és fiu... kezd zavarni :I

Másokat is utánozott már de csak nagyon kicsit.

Amúgy szeret lányos játékokat játszani és a lány unokatestvéreivel felöltözni szoknyákba meg karkötők stb.. mire véljem ezt?


2012. okt. 8. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy akkor te szomorú leszel, mert nem fogod találni a te aranyos KISLÁNYODat.
2012. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3,5 éves lányom is fiú akar lennei időnként. Ha két dolog közül kell választani, a kéket (fejetét stb) választja, mert az fiús. Szoknyát ritkán hord, de akkor szívesen pörög benne. Babával nem babázik, de az állataival gyakorlatilag úgy játszik, mintha babáznak (babakocsiban tologatja stb). Szerintem úgy négyévesen kezdődik a királylány-hercegnő-rózsaszín gicss korszak, adiigra biztos eljön az idő, hogy szívesen és látványosan azonosuljon a saját nemével.
2012. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
9%
Én mindenképpen konzultálnék egy orvossal,vagy gyerek pszihológussal,lehet,hogy ez normális,de az is lehet hogy nem ...Én mindenesetre kétségbeesnék!
2012. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam két évesen akart lány lenni. De már túl van rajta.
2012. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 3 évesem is kisfiú akar lenni. Én (azonkívül hogy szomorú vagyok sokszor mert örültem hogy VÉGRE LÁNYOM van aki igazi csajos kislány lesz de ez nem igazán jött be ahogy látom) nem aggódom azért ezen.

A bátyja 2 évvel nagyobb és az öccse 2 évvel kisebb. Rokonságban baráti körben egy kislány van össz. mindenki más fiú. Fiúsítva van/lett/lesz valahogy. Ha a fejem tetejére állok se babázik, vagy ilyesmi.

És ő mindig elmondja hogy ő is ügyes/okos/kisfiú.

Én abban bízom hogy az oviban ahol több kislány lesz majd valahogy alakul ez. Azért még nem aggódnék hogy 3 évesen ez valami kóros dolog lenne.

2012. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fiú akartam lenni, sőt egyidőben azt hittem, ha nagy leszek az leszek, később mástól is hallottam, hogy ugyanígy volt vele. Mondjuk fiú nevet nem akartam, de szerettem a matchboxokat fiús játékokat, de babáztam is sokat, ruhában is szerettem ilyet is, olyat is, 9 évesen a cicinövés is kifejezetten zavart. Utána megszoktam, ma már férjem van, gyerekem is, nem gondolom, hogy kóros lenne. Persze ha jól belegondolunk tényleg sokszor jobb dolguk van a pasiknak :)
2012. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Jelentem, nálunk megtörtént a pálfordulás. A kislányom a héten mindennap szoknyát kért, még a kétrét kinti nadrágon is rajta kellett legyen a szoknya, tegnap meg közölte, hogy nem akar fiú lenni, és ne nézzünk robotos mesét, mert az fiús. :) Februárban lesz 4 éves.
2012. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!