Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislánynak mit adnátok...

2 éves kislánynak mit adnátok ajándékba?

Figyelt kérdés
Nagyon sok játéka van már, a szülők szeretik a natúr (pl fa,pamut) játékokat. Egyszerűen nem tudom mit adhatnék neki :(
2014. márc. 31. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ikeában van jópofa papír babaház, lehet hozzá anyagból babákat is kapni, szerintem nem méregdrága, mégis aranyos. A gyerekek kedvenc meséiből készített plüssök is nagyon népszerűek: micimackó, tigris, bogyó és babóca (kedd shop-ban lehet kapni) stb.
2014. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Bp.-i vagy, nézz körbe az Ikeában. Nagyon tuti játékaik vannak, nekem nagyon tetszenek.
2014. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen összegben? Mi most innen válogatunk a kislányunknak:


[link]


Ilyesmiket:

[link] /Djeco-Pasztel-tuzhely

[link] /Djeco-Paul-es-Cerise-fagyizoja

[link] /Djeco-Orvosi-taska

[link] /Lili-Rose-teaskeszlete

Ő a szerepjátékokat szereti mostanság, gyakorlatilag csak ezeket játssza. :)

Plusz a mi lányunk imádja a könyveket is, főként Bogyó és Babócát, ebből ő bármelyiknek örülne.


Májusban lesz két éves.

2014. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-3000 Ft-os értékhatárban szeretnék vásárolni és sajnos Budapesttől jó 200 km-re lakok.
2014. márc. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!