Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák! 3-4 év közötti...

Lányos anyukák! 3-4 év közötti lányotok nyúlkál magához?

Figyelt kérdés

Az én kicsim már hónapok óta úgy alszik el, hogy hasra fekszik és nyomkodja magát, aztán kimelegszik. Mondtam neki, hogy kicsim ezt ne csináld, de nem nagyon tudom kezelni a helyzetet, hogy mi a helyes ilyenkor.

Gyakran mondja, hogy szeretem a nunimat, meg hogy megmasszírozom magam. Nem vagyok prűd, de én olyan zavarba jövök ilyenkor és a férjem is, nem nagyon tudunk rá mit reagálni.



2014. ápr. 1. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Hat nem es nem is hallottam meg ilyet ennyi idosen!
2014. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Lassan 4,5 éves a lányom, de még nem vettem észre, hogy nyúlkálna.
2014. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy ez normális. Akkor hova forduljak? Szóljak a körzeti orvosnak? Elég kellemetlen ez az egész.
2014. ápr. 1. 10:14
 4/22 A kérdező kommentje:
Meg arra gondoltam, hogy talán ez az a kor, amikor felfedezik magukat jobban, de azért ez nekem is túlzás.
2014. ápr. 1. 10:15
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Anyukádat kérdezted? Hátha te is csináltál ilyet amikor kicsi voltál.
2014. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Szia. En hugomrol tudok nyilatkozni. Nornalis dolog facebookon a Kisbaba Napló oldalon volt egy ilyen kerdes, es azt irtak hogy teljesen normalis. Ha aggodsz emlitsd meg a dokitoknak.
2014. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Persze, h normalis ne izgulj:-) ovono vagyok lattam mar eleg gyereket igy elaludni. Felfedezi a testet tok normalis, rajott, h jo erzes. Majd abba fogja hagyni nem kell orvoshoz vinni!
2014. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet akkor kicsit utánajárok, mert bár tapasztalatlan, elsőgyerekes anyuka vagyok, biztos nem az a helyes, ha zavarba jövök ilyenkor...
2014. ápr. 1. 10:20
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Igaz nekem fiam van, de többször olvastam itt ehhez hasonló kérdést. A legtöbben azt javasolják ilyenkor, hogy engedd neki, csak mondjuk ha mások előtt jön rá, akkor kell elmagyarzáni, hogy ezt egyedül az ágyában csinálhatja, de mások előtt nem illik.
2014. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodj meg,normális.Ne tiltsd neki,ne mond,hogy rossz dolog.A barátnőm lánya 2 éves kora óta csinálja,most 4,5 éves.
2014. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!