Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szemtpaszt viselő gyermekek...

Szemtpaszt viselő gyermekek szülői! Ki milyen szemtapaszt használ? Mennyi idős a gyermek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

huh. Nem tudok abban segíteni, hogy melyik szemtapasz a jó, csak azt tudom, hogy én nagyon sokat szenvedtem a folyamatos ragasztgatások miatt. Az összes bőröm lejött, fájt útáltam.


Amondó vagyok, ha fiad van egy vagány kalózos szemkötőt tegyél föl neki, ha kislány akkor a kedvenc mesehőséből csinálj olyat mint a kalózoknak van, esetleg egy szép kis fejkendővel eltakarva, hogy a kötés ne látsszon.


Engem évekig gyötörtek. Mára felnőtt vagyok, a szemem semmivel se jobb mint volt, csak átmenetileg tornázták fel 50 %-ra. Ahogy abbahagytam a leragasztgatást meg erős lencsét rögtön visszaesett. Ez az én történetem, sokaknak nyilván segített, ha a mai napig módszer a leragasztás.

2014. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Bár régi kérdés, de lehet másnak is most aktuális.

22 hónapos a kislányom, Ortopad Junior mintás szemtapaszt használunk minden nap. A levételnél sokat segít, ha a felragasztás előtt a ragasztós részét először a (tiszta) kezedre ragasztod, illetve levétel előtt feláztatod vízzel. Nekünk csak ez vált be.

2019. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!