Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén, Ti adtok gyereketekr...

Őszintén, Ti adtok gyereketekre "kínai" cipőt? Hol lehet kapni ténylege jó cipőket.

Figyelt kérdés
20 hónapos a kislányom. Az első kis cipőjét baba cipő boltban vettük,nem akartam kínait. Erre bemegyek az Asia centerbe és tele van ugyan olyan cipővel! Az óta én a skálába veszek Neki cipőt. Ezeknek is van lúdtalp kialakítva és egy árából 2-3 veszek. Megvenném én a drágát is de hol lehet kapni tényleg nem kínai cipőt? Azért is akartam normális cipőt mert volt baj a lábával de már megjavult Neki. Az orvos meg azt mondta vegyünk normális cipőt. Én vennék de az milyen??
2014. ápr. 2. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a Deichmannba szoktam cipőt venni a gyerekeimnek. Az Elefanten cipők egy kicsit drágábbak, de nagyon jó minőségűek, a Bärenschuhe márkájú egy kicsit olcsóbb, de az is nagyon jó.

[link]

Kattints a méretetekre és akkor kiadja, hogy milyenek vannak.

2014. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk az ortopéd szakorvos supinált lábbelit javasolt. Ilyenek: Maus, Supy, Szamos... Neten szoktam kiválasztani a legjobban tetsző modellt, aztán webáruházból megrendelem, onnan, ahonnan legolcsóbban lehet.
2014. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

épp akartam írni, hogy ne boruljatok ki manapság mindent kínában gyártanak, azt is ahol pl. német a cég, a gyártás ugyanúgy kína..pl. a Zara és társai is mind kínai.

egyébként szerintem ez önmagában nem gond, hidd el a drága cipő ugyanúgy tönkre megy két hónap alatt, én most már azt csinálom hogy mindig megtartom a blokkot, és 3 havonta kicseréltetem, így gyakorlatilag 3 éve nem vettem új cipőt magamnak mégis negyedévente gazdagodom egy újabb darabbal :))))

Ha egészségügyi okod van a kínai cipővel, akkor fordulj egy ortopédushoz, aki csináltat rá, én legalább is ezt tenném. Minden más szempontból szerintem megfelel a kínai.

2014. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén?

Én nem adok kínait a gyerekem lábára!

Mindíg azt mondom ruhából lehet örökölt,használt,turis,kínai stb de a cipő az a kategória amin nem spórolok!

Richter,Siesta,Superfit,Elefanten ezeket a cipőket használja mindkét gyerekem!Ahol akciós,olcsóbb ott veszem!

2014. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem adok rá kínai cipőt. Szerintem ebből a szempontból az olcsóbb a drágább. A nagyobbik lányomnak rendben van a lába, Ő ezeket a márkákat hordja: Memo, Siesta, Superfitt, Elefanten. Játszótérre Nike, vagy Adidas cipőt szoktunk venni, mert bírják a strapát, és nem izzad bele a gyerek lába. Általában márkaboltokban, néha webáruházban vásárolunk, de jobban szeretem, ha felpróbálja.
2014. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki supinált cipőt vesz,az oké,persze!

De nike,adidas,főleg játszóra azzal a címszóval,hogy "nem veszek kínait" az vicces szerintem:)

Azért azt remélem mindenki tudja,hogy a márkánál a márkajelet kell megfizetni és nem a minőséget,mert ugyan arról a gyártósorról jön le,ahonnan azok a cipők,amik végül a kínai üzletekben végzik...

persze kínaiban is lehet venni nagyon gagyit,de mi eddig amiket vettünk annyira normális állapotban maradtak,hogy eltettem a tesónak!

2014. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

"Én nem adok kínait a gyerekem lábára!"


Köszönöm szépen, hogy megnevettetek. Szép napot!

2014. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os leírtam, hogy miért veszek márkás cipőt a játszóra, és ez nem az a címszó volt, hogy "nem veszek kínait". Volt rá példa, hogy olcsóbb cipőt vettünk, ami 2 hónap után a kukában végezte, nem azért mert tönkrement, hanem mert belebüdösödött a gyerek lába, gyakorlatilag nem szellőzött.
2014. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad az elején,hogy nem adsz rá kínait!!

A nike,adidas ugyan úgy kínai!!

2014. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Super gear vászoncipőket szoktam neki venni itthoni,bölcsis benti cipőnek,nem kínaiban,de attól még szerintem ez kínai cipő.

Most a bundás téli cipőjét is kínaiba vettem,én őszintén lehidaltam tőle,hogy milyen jó minőség,és bírta is.Egy biztos,legyen akármilyen gyártmány drágát nem veszek,mert mindet szétmotorozza,lekoptatja,van amelyik egy szezont sem él túl.És egészséges a lába,tehát felesleges is.Túl nagy a cirkusz már ezekkel a cipőkkel kapcsolatban.

2014. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!