Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vigyek ajandekba egy 10...

Mit vigyek ajandekba egy 10 eves es egy 13 eves lanynak?

Figyelt kérdés
3 het mulva megyek hozzajuk latogatoba, 2 eve nem talalkoztam veluk. A kisebbik a keresztlanyom raadasul. Sajnos nem ismerem oket annyira de tudom hogy szeretik az allatokat. Nekem joval kisebb lanyaim vannak ezert nem tudom mi a meno a mai vilagban. Az biztos jogy sok jatekuk van, es megvan mindenuk. Kb fejenkent 10000 ft-ot gondoltam kolteni
2014. ápr. 4. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzt adj nekik.
2014. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott mar
2014. ápr. 4. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

én ebben a korban kaptam a német ismerőseimtől egy műanyag smink dobozt, benne egy parfümmel meg egy dezodorral, odáig voltam érte.

Szerintem a nagyobbiknak vehetsz smink készletet, ha fiús lány vagy nem sminkel, akkor meg parfümöt, esetleg egy válltáskát.

A kisebbiknek a parfüm szerintem még felesleges (sminkelni se sminkeltem 10 évesen) neki ékszert vennék.

2014. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!