Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb gyerekbicikli...

Melyik a legjobb gyerekbicikli márka?

Figyelt kérdés
Sisak rá is szükség lesz, abból is érdekelne, hogy melyik a legjobb... Kisfiam 105 cm magas és 14 colos bringát szeretnénk neki venni. Köszönöm
2014. ápr. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de szerintem szinte teljessen mindegy.

Hasonlo gyerkocom van, a helyzet a kovetkezo.

Kaptunk ajandekba nem akartuk visszautasitani, egy mar elegge elhasznalt bicajt. Meg vettunk egy hiperszuper ujjat. A helyzet az, hogy a gyerkoc kizarolak a lelakott biciklivel hajlando menni. Pedig az ujjat vele egyutt raktuk ossze, mert szeret szerelgetni, de csak a regi a mi tetszik neki.

2014. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi Hausert vettünk. Szereti a lányom, jó masszív.
2014. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik A LEGjobb de az egyik legjobb a Woom. Nem olcsó, bár ár érték arányban nem is drága (130e körül van a legkisebb, 14"-es pedálos bicikli).


Nagyon könnyű, gyerek méretre van tervezve rajta minden. Simán fékez a 3 éves gyerek kézzel (sokaknál ezt olvasom, hogy a gyerek keze nem elég erős a kézi fékhez.. Hát nem! Csak olcsó gagyi bringát próbált a gyermek)

Az egész bicikli is nagyon könnyű, 5kg, így könnyebben tanulnak meg rajta (akár már 2-3 évesen), kitámasztó kereket nem is ajánlja a gyártó (nem is árulnak hozzá gyárit) mert tudják mennyire értelmetlen, felesleges.


Az árát úgy érdemes nézni, hogy 130-ert veszed de használtan 100-110 körül eladhato. Van aki soknak tartja. Eközben a 100-200 ezres mobil telefon ott van a kezekben, a 150 ezres babakocsi is természetes manapság de a gyerek kerékpár még mindig egy olyan lesajnalt vacak amiből jó a gagyi minőség lehetőleg az is használtan.

2022. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!