Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2 éves kisfiam már 5 napja,...

A 2 éves kisfiam már 5 napja, hogy nem kakilt, szegeny szeretne de ugy latom rajta hogy nem meri kinyomni es nagyon fajtatja mit tegyek hogy segitsek rajta?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak a szilva szokott használni, székletlazító hatású. Szilvalekvár vagy aszalt szilva nekünk mindig bejön.
2014. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

alma

joghurt

2014. ápr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
... ha van mimikai tapasztalat a nyomás közben, akkor gondolom nézi őt a folyamat alatt. Nekem kiskoromban a ruhák okozták a problémát, én magam sem tudtam mi a baj, szimplán csupaszon szeretek WCzni, illetve nem szeretem ha 5 méteres körzetemben vannak még akkor sem ha be van csukva az ajtó.
2014. ápr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lenmagpehely szárazon kanállal, mint az orvosság és inni rá sok vizet
2014. ápr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hashajtó!Mivel 5 napja nem kakilt,itt már gyorsan kell segíteni,nehogy bélcsavarodást kapjon.

Fél glicerines kúp + 15 csebb espumisan csepp.


Emellett rengeteg rost és folyadék,hogy a lehető legkevesebb alkalommal kelljen hashajtó.

Ha pedig nem változik a helyzet akkor széklet tenyésztés és hasi uh.

2014. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

meleg tej, szilva, darált lenmag, sok folyadék

de egy kis hashajtóval nyugodtan rásegíthetsz szerintem is

2014. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy valami hashajtót adnék neki minél előbb, és glicerines kúpot mellé, mert az is meghozza az ingert és székletlazító is.
2014. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!