Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4évesemmel cirkuszba megyünk,...

4évesemmel cirkuszba megyünk, mit vigyek neki?

Figyelt kérdés

Ma délután elviszem cirkuszba a 4 éves gyerekemet. Már nagyon vágyik régóta, de tavaly még kicsinek gondoltam hozzá, de mostmár megpróbálkozunk vele. Az előadás kb 2óra lesz, 2x45perc, közte egy szünettel. Mit vigyek neki? Szendvicset+ nasit (pl ropi)? Innivalót viszek neki, de kaját mit vigyek vagy mennyit? Egyáltalán be lehet vinni kaját a sátorba?


Köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat.



2014. ápr. 10. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges vinni bármit is, úgyis az kell majd neki, amit ott lat
2014. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor voltunk, mikor a kisfiam 2,5 éves volt. Csak innivalót vittem neki, ott meg vettünk pattogatott kukoricát meg csokoládét, és abból evett, de nem sokat, mert az előadással volt elfoglalva nagyon. Nem éhesen mentünk. Egy 4 évesnek nem kell 2-3 óránál sűrűbben enni! Jó szórakozást! :-)
2014. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4kor megyek érte az oviba. Utána otthon leszünk még 1óra hosszát, de olyankor nem szokott enni, ezért gondoltam, hogy vinni kellene valami harapnivalót, mert 8ig meg már tutira éhes lesz.
2014. ápr. 10. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!