Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen korban érdemes cirkuszb...

Milyen korban érdemes cirkuszba vinni a gyereket?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 lesz.Érdemes elvinni ilyen korban?Nagy cirkusz lesz a hétvégén nálunk

2012. jún. 4. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem kizárt hogy végig bírjon ülni egy több mint egyórás müsort. ha meg nincs egyórás akkor talán.


mi jövöre visszük először 4.5 évesen . most ott tart hogy az egész estés meséket nem tudja végigülni szv. esélytelennek tartom hogy ne kelljen kijönni vele félidőben.

2012. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném. Nálunk is volt, egy óra hosszas, de félidőben volt 10 perc szünet. Ha lesz szünet elviheted és ha nem olyan eleven.
2012. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én alapból utálom a cirkuszt-kicinek is utáltam,férjem is, hangos is,ilyesztő is tud lenni egy kicsinek,sztem bőven ráérsz még vinni majd ha iskolás lesz. mi spec nem megyünk vele h rongáljuk
2012. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gyerektől is függ. A mi lányunk 3 éves elmúlt, de vele nem lehet elmenni, mert nem ül végig egy előadást,mindig felállt, hogy odamegy az állatokhoz, a barátnője még nincs 3 éves, ő viszont végig nézett már több előadást is, nem áll fel egyszer sem, őt érdekli az enyémet nem. Úgyhogy mi majd kb. 5-6 évesen visszük legközelebb cirkuszba.
2012. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod előre, hogy mi lesz, vagy nagyon fogja érdekelni, vagy unni fogja 10 perc után. Én is 3 évesen vittem először a lányomat. Ő nem tud egy helyben ülni egy percet sem, még ebédnél sem. Elmentünk a városligetbe, és ott ő könyörgött, hogy menjünk be a cirkuszba a bohócok miatt. Féltem hogy úgysem nézi végig, de végül a másfél órás műsort végignézte, hol az én ölembe ülve, hol az apjáéban, ennyi volt a mozgás. Pedig a bohóc csak a legvégén volt. Szóval ha nagyon érdekli valami, akkor képes végigülni, de őt ismerve magamtól eszembe sem jutott volna cirkuszba vinni. Ott viszont sok vele egykorú gyereket láttam.
2012. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem azért megpróbálom.Ha nem viszem sehova mert lehet nem tud viselkedni,nem is fogja tudni hogy,hogy kell viselkedni.Köszi a válaszokat.
2012. jún. 5. 07:25
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém nyugodt és nagyon figyel mindenre így őt 3évesen végigülte a disney on ice-t cirkuszt bármit. imádja általában 2 óra 15perc szünettel, de ismerek olyat is aki 7 évesen is unja mert hosszú
2012. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!