Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utcán nekiáll pisilni fényes...

Utcán nekiáll pisilni fényes nappal mindenki szeme láttára a járda szélén (7-8 év körüli) - vélemény?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem volt bokor meg fa a közelben, de akkor is...
2014. ápr. 13. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt én múlt héten éltem át, pedig bokor is volt. Utána meg még elkezdték hangosan kiabálni, hogy mindjárt az autók közé folyik a pisikéd. Egyik sem volt normális az biztos.

Ja és iskolatáskával, szomszéd utcába az iskola.

2014. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Inkább oda, semmint bepisiljen.


Sok FELNÔTT is megteszi. Na az undorító. Én sem örülök, ha a hatévesemre rátör a kényszer, de ha nincs wc a közelben, akkor mégis mit kellene tennünk...?

2014. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Azért egy 7-8 éves gyerek már van olyan biztonsággal szobatiszta, hogy kibírja, míg hazaér, vagy feléri ésszel, hogy pl. iskolából hazajövet, vagy otthonról való elindulás előtt elmegy pisilni. Szóval azért egy ekkora gyereknek már szerintem nem kéne az utcán pisilni. De ha éppen órákon keresztül nincs módja elmenni pisilni, az más, akkor persze, pisiljen.

Nekem 3 és fél éves fiam van. És van olyan, hogy ha nincs mód máshová elmenni, de nagyon kell neki, múltkor is volt olyan, hogy a boltban voltunk (nem nagyáruház, tehát nincs wc a vásárlók számára) és rájött a szükség. Hát pisilt a fáknál. De ő még kicsi, nem évek óta szobatiszta, mint egy 7-8 éves gyerek.

2014. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
egy ugyanilyen esetnek voltam tegnap tanúja. És ott még fa is volt a közelben...
2014. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk edzés után szokott elôfordulni (másfél óra az út haza, és sokat iszik ilyenkor). Evidens, hogy indulás elôtt pisil, de van, hogy így se bírja hazáig. Ha kocsival járnánk, negyed óra lenne az út... :(


Mi a zavaróan elviselhetetlen ebben? A pisilô kutya is így zavar? Mert azt - tudtommal - pont azért viszik ki, hogy pisiljen. Én nem mondom, hogy nekünk öröm utcán pisilni, de a tragikus felhang kicsit erôs.

2014. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Leiah szerintem ne vedd magadra, a te eseted nyilván más.

Mondjuk az elég durva szerintem,hogy 1,5 órát sétál oda-vissza egy 7 éves gyerek és még edz is..

2014. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem sétál, viszi a busz-hév. Imádja a kung fut, ezt mi bevállaltuk. És reménykedünk, hogy újra lesz kocsink, mert jogsim van. :)
2014. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én is úgy vagyok vele, hogy ki kell bírnia ennyi idősen. A halálom, mikor minden sarkon hapsikat látok, akik csak úgy előkapják pisilni. Kertes házas- parkos övezetben lakunk, sok a bokor meg a fa, de ne hatalmazzon már ez fel senkit.


Egy gyerek nyilván más, de 7-8 évesen ennek nem az utcán van a helye.


Erről a gyermekről meg azt gondolom, nem tanították meg szocializálódni. Nem, nem a te fiadról, előző válaszoló. Csak erről a gyermekről, mert ekkora gyermek inkább bepisilne, ha nincs fa, nem hogy előkapja a járda szélén mindenki szeme láttára. Mert akkor vagy elfordul, vagy addig rohan, míg talál valami bokrot, vagy gazt, ami kicsit is takarja.

2014. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elfordulni elfordult a két kirakat közti fal felé.
2014. ápr. 13. 15:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na így más, az durva, ha el sem fordul, bár így sem helyes.

Nem tudom, nem szép ítélkezni. Lehet, egyszeri eset volt. Bármi előfordulhat. Ha viszont rendszeres, akkor szerintem nem helyénvaló és ha az én gyerekem lenne és a tudomásomra jutna akkor beszélgetnék vele a dologról.

2014. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!