Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ágy kérdés? Kislányok hány...

Ágy kérdés? Kislányok hány éves korig szeretik a micimackós dolgokat és mikor jön a hercegnős korszak szerintetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 21 hónapos most nagyon micimackós. Szeretnénk neki ágyat venni. Most jobban örülne micimackósnak de meddig kb? Arra is gondoltam hogy vegyes ágy lenne és akkor szeretni fogja ha mar "ciki " micimackó. A leesés gátlóra gondoltam hercegnős és minnie- s huzatot. Csúnya lenne? 35ös ágy lenne a leesésgátlon meg mondjuk hercegnős micimackó helyett.
2014. ápr. 14. 22:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 14. 22:57
 2/14 anonim ***** válasza:
Hű, nagyon állat mind:D Lányom is szerette a micimackót kábé ilyen idősen, de aztán egyszer csak átfordult hercegnősbe, és már jó rég a hercegnős a menő. De még csak 3.5 éves. Szerintem Minie egeres kábé 3-5 éves korig jó, aztán váltanak komolyabb figurákra. A Micimackót akár szeretheti 10 éves koráig is, mire ciki lesz. A hercegnősök is kábé eddig mennek szerintem. Sajnos előre nem tudhatod, mikor fog váltani, ezért nem nagyon vennék bútort karaktereset, mert egyik nap még tetszik neki, következő nap már nem. De egyébként nagyon aranyosak ezek az ágyak.
2014. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a minimackósat mindig szeretni fogja (nyilván kamaszként már nem, de 7-8 éves koráig biztos) az meg, hogy lesz hercegnős korszak egyáltalán nem biztos.
2014. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál kimaradt a hercegnős időszak, ő most 12 évesen is a Micimackósra szavazna. Vagy akár dinósra, bármire, csak a nyálas hercegnőkre nem. :-D

Barátnőm kislánya meg még 11 évesen is hercegnő-rajongó. Szóval kérdéses, hogy mikor lesz és lesz-e egyáltalán hercegnős időszak.

2014. ápr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb. 3 évesen lett hercegnő-rajongó, most lesz 5 éves, de szerintem a micimackós ágyat elfogadná. Szerintem ha később nem is a Micimackó lesz a kedvenc, ciki csak sokkal később lesz.
2014. ápr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább egy rendes fa ágyat vennék és az ágyneműhuzat lehet akármilyen a kedve szerint, akár micimackós, akár hercegnős.
2014. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vennék ilyen ágyat a gyerekemnek. Szerintem nagyon csúnyák. Inkább vegyél Micimackós ágyneműt, meg normális ágyat!
2014. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
nekem sem tetszenek ezek az ágyak, én is rendes faágyat vennék.
2014. ápr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ennyém még mindig szereti,micimackot,de legnagyobb kedvenc a miniegér ,hellokityi,és dora.viszont bár tetszenek nekem ezek az ágyak,de félnék hogy 1-2 év mulva nem tetszene neki esetleg,inkább egy rendes fenyő ágy és ahoz a kedvencét megveném neki takaroba,párnába ,huzatba.
2014. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi lesz akkor, ha a kicsi pónikat fogja szeretni? :)

Bár az is igaz, hogy ha meg van ágyazva, akkor jópár ágyon nem látszik a minta. Amúgy nekem tetszenek ezek az ágyak, de az én kisfiamnak évente változnak a kedvencei, ezért hosszú távra olyat vennék, amin nem mesefigurák vannak. Kisfiúnak pl. sima autósat, kislánynak pl. virágmintásat, esetleg állatfigurásat a kedvenc állatával.

2014. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!