Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyelvi korrepetálás alsósoknak...

Nyelvi korrepetálás alsósoknak. Hogyan érdemes?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, gimnazista, és ajánlottak nekem egy olyan lehetőséget, hogy korrepetálhatnék néha alsósokat angol nyelvből. :) Szeretem a gyerekeket és az angolt is, de tanár néni még nem voltam, úgyhogy lenne pár kérdésem. :)Ha valaki tanár, vagy van hasonló korú gyereke, örülnék, ha megtisztelne egy válasszal. :)

- Milyen módszer kelti fel leginkább a gyerekek figyelmét, mivel lehet a legjobban újat tanulni? (hagyományos diktálás, interaktív játék...)

- Mi határozza meg a legjobban, hogy a gyerekeitek szeretnek-e egy tantárgyat, avagy sem?

- Általában mennyire részletesen, milyen példákkal érdemes elmagyarázni, hogy megértsenek egy új dolgot?

- Általában mire van szükségük, ha nyelvi korrepetálásra mennek, vagy mivel van problémájuk a gyerekeiteknek a nyelvben? :)


Köszönöm, és bocsánat, hogy mindenkit kollektíven letegeztem.



2014. ápr. 18. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Miert nem olvasol egy par cikket, es meg lesz a sok kerdesedre a valasz. Talan ne is vallald el ha tenyleg egy picit sem ertesz hozza, nem is akarod magad tanitani egy kicsit.
2014. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!