Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek érdemes még gyerekfe...

4 évesnek érdemes még gyerekfellépőt venni?

Figyelt kérdés
Most fog születni a kistesó, jön lassan a nyár, biztos, hogy sokat leszünk levegőn, sokat fogunk sétálni. A kislányom elég lustaság, előszeretettel cipelteti ölben magát, így arra gondoltam, hogy talán hasznos lenne egy fellépő. Nem túl nagy hozzá?

2014. ápr. 2. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd, az én lányom 3 éves lesz nyáron.

Ő 1 éves kora óta nem b.kocsizik, mert konkrétan nem volt hajlandó beülni a b.kocsiba, mióta elkezdett járni.

Szerencsére .. én ennek nagyon örültem, mert megkönnyítette az életemet. Más meg pont fordítva fogja ezt fel, de mindegy is .. :))


A második lányunk holnap lesz 2 hónapos. Én egyáltalán nem vettem a nagynak fellépőt.

Persze, előfordul ebben a csodás dac-hiszti korban, hogy elkezdi a műsort, hogy ő nem tud járni, stb..

Nos, sajnos én meg nem fogom cipelni. Tudom, hogy cseppet sem fáradt.. mert aki a játszótérre tud futni a 10 perces "vegyél fel hiszti" után közvetlen, annak bizony nem kell a se*ét cipelni :)

2014. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem szoktattátok hozzá, hogy felveszitek mindig?


Nálunk volt egy korszak 2,5 év körül, amikor a lányom minden órában eljátszotta, hogy felvegyük.

Sosem vettük fel, csak ha tényleg nagyon fáradt volt már. Értsd: elaludt menet közben járva :D

2014. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

4 éves a fiam. én nem veszem fel. persze ő is szívesen cipeltette magát, de már kb. 1 éve nem veszem fel, nem bírom már el. így már nem gond, akár órákat is sétál ha kirándulunk.

én nem vennék ekkora gyereknek fellépőt, szerintem egy 4 évest már el se bír a babakocsi úgy, hogy benne fekszik a kicsi is

2014. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én már nem bírom cipelni, de az apukája előszeretettel felveszi, pedig már mondtam neki, hogy ne csinálja, mert amikor kettesben vagyunk, mindig én szívok a nyafogással, hogy mennyire fáj a lába és fáradt.

Természetesen itt azért nem több tíz kilométeres gyaloglásról beszélek, hanem egy lakótelepi piactól-házig 2 órás vásárlós-sétálós eseményről.

2014. ápr. 2. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

roller, bicikli? 4 évesen már azért megbízható, mi úgy megyünk biciklivel, hogy megbeszéljük meddig mehet el, kijelölünk valamit, egy autót vagy fát. ha odaért, megvár. vagy visszakanyarodik és tesz még egy kört. így azért kevésbé fárasztó az a 2 óra.

a roller meg nem is olyan gyors

2014. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy én csinálok valamit rosszul, de ráfáztam már a bringával is, mert félúton megunta és én cipelhettem a szatyrok mellé.
2014. ápr. 2. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:

1-2 vagyok:

szerintem itt csinalod rosszzl.

az en lanyom motorral megy meg, nyaron kap bringat, de tudja a szabalyt.

vagx cioeli, vagy raul es ugy jon. Mas megoldas nincs.

illetve otthagyjuk es jo lesz masik kislanynak.

egyszer sem hagyta meg ott. En sosrm cipelek semmit, ami az ove. Tanulja meg, hogy nem csinalja meg senki hrlyette, amit neki kell.

2014. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3,5 éves múlt a fiam. Motorral jön, de olyan a babakocsink, hogy hátul a vas részre fel tud állni. Mikor ezt felfedeztük, napi szinten kérte, had álljon kicsit oda, de akkor még csak 2,5 éves volt.

Azóta normalizálódott a helyzet, az van, hogy jön motorral, ha kicsit elfárad a motrot akasztom a babakocsira, ha nagyon (mondjuk 1,5 órát már sétálunk), akkor most is engedem kicsit a babakocsi mögé állni, de kijelölünk egy szakaszt, hogy pl. a következő kereszteződésig. Tulajdonképpen havonta-egyszer-kétszer fordul elő. Nekünk megérte volna a fellépő, de 4 éveshez közeli időszakban én már nem ruháznék be ilyenre.

2014. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt a fiam mikor született az öccse,én beruháztam egy fellépőre,bár ne tettem volna,azóta is ott porosodik,soha nem kérte!Ő már akkor motorozott,futóbringázott,mindenhova azzal mentünk.
2014. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!