Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinek van ötlete, mit...

Valakinek van ötlete, mit tehetnék 2 éves kislányommal? Kezdek teljesen kétségbeesni.

Figyelt kérdés

Egészen 1 héttel ezelőttig semmi gond nem volt az alvással. Az éjszakát végigaludta, délután is aludt 2 órát. Most pedig nem hajlandó délután aludni és este 1,5-2 órámba telik elaltani. Teljesen mindegy, hogy a mi ágyunkban, vagy az ő ágyában próbálkozom, hogy felveszem, vagy sírni hagyom. Egyszerűen csak üvölt! Megállás nélkül.. Próbáltam lefoglalni, énekelni neki, apás altatást, eddig nem jött be egyik sem.

Nektek mi működött? Mitől lehet ez? Kérlek, segítsetek, lassan megőrülök.. Ráadásul terhes vagyok, és nagyon félek hogy a picinek is ártok a pocakomban ezzel a rengeteg idegeskedéssel...


2014. ápr. 22. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a kistesónak semmi baja nem lesz nyugi, gondolj bele miylen idegállapotok mellett is születnek babák.... (hajléktalannak, prostituáltnak, megeröszakolásból fogant baba vagy egyéb okból nem kivánt babák)
2014. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig, mi változott mostanában. A kistestvért hogy fogadja, várja? Napközben mit csináltok? Mit eszik? Csoki, cukor, tej, stb felpörgetheti.
2014. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a kistesó nyugtalanítja.
2014. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tud elaludni ,de már a fáradtságtól. Mikor aludt eddig délután, ha esetleg egy kicsit próbálnád meg letenni aludni és hátha este is nyugodtabb lenne és hamarabb aludna
2014. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3: Ugyan már, ennyi idősen fel se fogja. Az enyémnek is meséltem a kistesóról, hogy baba így meg úgy, fogta a hasam amikor rugdosott, aztán ő volt a legjobban meglepődve, hogy ez meg ki....


Pici még, folyamatosan alakul a napirendje, most a délutáni alvásra már lehet, hogy nincs igénye, de este meg már a fáradtságtól bömböl. Az enyémeken azt láttam, hogy ha délután kimaradt a pihenő akkor nem korán kidőltek, hanem este minél fáradtabbak, annál nagyobb az esti cirkusz.

2014. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabszem ***** válasza:
Ki tudja mi jár a kis buksijukban... az én kislányom is 2 éves és én is kivagyok tőle mostanában. mikor 2 éves lett februárban szépen elkezdett egyre több éjszakát átaludni. ez nagy felüdülés volt mert előtte kb 10 hós kora Ota szó szerint fél éjszakákat fent voltunk... viszont pár hete beteg lett, köhögött, lázas volt egy hétig és azOta megint rosszul alszik. éjjel többször fennt van, van hogy ugy sir hogy nem tudom megnyugtatni. nappal is érzékenyebb, félősebb lett. Szóval nem lehet tudni mi okozza ezeket a hangulatváltozásokat náluk. de azért reméljük csak pár hét az egész. egyébként a nappali alvás ellen mostanában nálunk is lázadás van, de ha nem alszik akkor meg este van üvöltés...
2014. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2 éves korában nekünk is volt lázadás anappali elalvásnál de én nem hagytam(mese kikapcs,játék elpakol,szoba besötétít,Anya is lefekszik szem becsuk tehát nincs játszópajtása stb tehát unalom a köbön)majd szépen rájött hogy nincs más választása,aludni kell!

Most 4 éves és még mindíg alszik délben 1,5-2 órákat tehát 2 évesen nem az volt hogy nincs szüksége már az alvásra!(amivel traktáltak anyósomék)

2014. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most végre sikerült elaltatni, bár elég nehezen ment, de kíváncsi vagyok, hogy így könnyebb lesz-e este, remélem igazatok van és igen :)
2014. ápr. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!