Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandulaműtét után 4 nappal...

Orrmandulaműtét után 4 nappal normális a 37,7 fokos testhő?

Figyelt kérdés

Ma fájlalta a sebet a kislányom, és hőemelkedése is van. Adtam neki fájdalomcsillapítót. Nehezére esik a nyelés, csak iszik. Eddig nem panaszkodott.

Lehet a hőemelkedés a műtét miatt, vagy valami más van a háttérben ?



2014. ápr. 26. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta az orvos és a nővérke is, hogy ha nem iszik eleget, akkor lehet hőemelkedése!


Kisfiamnak a héten 22-én vették ki mind a kettő manduláját, Ő Cataflamot kap, napi 3-szor, ma reggel annyira fájt neki, hogy ma éjjel is adok neki plusz egy adagot (felhívtam a kórházat, ők tanácsolták).

2014. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi !


Enyémet is 22-én műtötték. :) tegnap tényleg kevesebbet ivott ahhoz képest. Ma már nem volt hőemelkedése, főztem neki mentateát, azt issza hidegen literszámra.. Sajnos nekünk nincs Cataflam csepp itthon, elfelejtettem íratni, mert szombatig nem is panaszkodott. Nurofent kap, de éjjel elég nyugtalanul aludt. Mielőbbi gyógyulást Nektek is !

2014. ápr. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!