Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom kb 1 hónapja nappal...

Kislányom kb 1 hónapja nappal szobatiszta. De van amikor 5 percenként szól, hogy "pisi-pisi". Ez normális?

Figyelt kérdés

...sietünk pisilni aztán a nagy semmi.(de persze sűrűbben van az,hogy pisil)Hát gondolom még furcsa neki,meg gondolom úgy érzi kell aztán meg sem....

Nálatok hogyan zajlott ez az időszak?Meddig tartott,ez a sűrű "wc-re menés"?

Köszönöm a tapasztalatokat!!!!


2011. júl. 29. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 3 hónapja szobatiszta, de nem tapasztaltam, hogy "indokolatlanul" szólt volna :) Sztem inkább az tetszik neki, hogy ráülhet a bilire (vagy wc-re) mint a nagyok :))
2011. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az enyém is csinálta/ja. néha rájön, hogy milyen jó ott üldögélni és állandóan szól. aztán volt olyan hogy már nagyon untam, erre meg pont akkor nem vittem mikor télnyleg kellett volna és bepisilt.
2011. júl. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányaim ikrek,ha az egyiknek eszébe jutott,a másik is rögtön menni akart,úgyh egyfolytában vécére jártak.:))Elmúlik majd.A másik vicces az volt,h a városban jártunkban-keltünkben volt néha,h hirtelen egy bokor alatt kellett pisilniük,és utána akárhányszor arra jártunk,azonnal pisilni akartak.:)))
2011. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!