Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy minden 16...

Miért van az, hogy minden 16 év körüli a srác az ilyen idősebbnek kinéző vagy valóban is 20-25 éves nőkre bukik, csak én bukok az aranyos 12-15 éves kislányos, természetes lányokra?

Figyelt kérdés
16 vagyok, de mindkét haverom azt mondja szar az ízlésem, minden lány, aki nekem tetszik általában nem több 13-15-nél, de ha egyszer nekem ezek a bájos, kislányos, alacsony lányok jönnek be? Sajnos már nem is merek kezdeményezni, mert szinte tuti kiderül, hogy alig 13 évesek, volt már, aki csak 12 volt, pedig olyan cuki meg szép alakja is volt, nem tudok így élni, pedomacinak is csúfoltak már, de ha egyszer én is kisfiúsan nézek ki midnig több évvel fiatalabbnak néznek, pedig hát nem vagyok amúgy sem vén.

2014. márc. 9. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hehe,balfsz.
2014. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
nekem 16 évesen volt először bnőm, aki 13 volt:) 1 évig együtt voltunk, nincs ezen semmi;)
2014. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De azért ilyen korú lányokat nem akarsz befűzni a szexre, ugye? CSókolózni maximum!
2014. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én 18 évesen is kislány barátnőt akartam, a szeretethiány okozza. de már pl a seggesebb nagy lányokat preferálom

F20

2014. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves fiú vagyok. Nekem is a 18-19 éves lányok jönnek be. Nem tudom miért, de majd javulni fog, ha már én is 18 vagy 19 leszek :D
2016. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 János Gilján válasza:

Ne törődj vele, hogy ki mit gondol! Ha a kislányos kinézetű lánykák jönnek be, akkor tarts ki az elkpzeléseid mellett, aztán had dumáljanak, amit akarnak!

Én ugyanezzel szívtam tini koromban, mint te, de kitartottam az elképzeléseim mellett. Igaz, hogy már 36 vagyok, és a feleségem 33, de 150 centi, vékony és kislányos arca van a mai napig is. Részben ennek (is) köszönhető, hogy 10 év után is szerelmesek vagyunk egymásba, a szexuális életünk pedig szintén nagyszerű. :) A haverjaid vigyék nyugodtan az idősebb-nagyobb lányokat, te pedig válogass a kis cukik között! ;)

2016. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!