Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves gyermekednél vannak...

6 éves gyermekednél vannak "kiskamaszos" tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, ők már nem is annyira kisgyerekek. Ilyenekre gondolok, hogy gyakori hazudozás, ok nélkül, sunnyogás (nem akarja, hogy észrevegyél valamit), vagy bármi más, ami azelőtt nem volt jellemző.
2014. ápr. 28. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
6 éves lányomnál én annyit figyeltem meg (amit talán a kamaszok szeretnek csinálni), hogy szeret bevonulni a szobájába és becsukja az ajtót. Tehát van igénye magában lenni.
2014. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Úgy érzem, nem vagyok felkészülve ezekre...
2014. ápr. 28. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, 6 éves kora körül voltak kamaszos tünetek, nálunk ez a feleselésben és a flegma stílusban nyilvánult meg. De hogy megnyugtassalak, most 7,5 éves és elvétve van ilyen problémánk, nagyon könnyen kezelhető és szófogadó gyerek. Gondolom, ez most a pihi-időszak az igazi kamaszkorig. :)))
2014. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zabmester ***** válasza:
Pont a napokban tűnt fel, hogy néha úgy viselkedik a hat éves fiam, mintha már kamasz lenne, legalább is bizonyos területeken. Mondjuk remélem azért ez csak átmeneti állapot, mert nála is elsősorban a feleselés van meg, például ha szólok neki, hogy vigye be a papucsát a szobájába, akkor rávágja, hogy "kit érdekel". Ezt az elmúlt pár napban kezdte el mondogatni, és bevallom őszintén, ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben.
2014. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg, most hogy mondod, nekem is jött pl. ilyen válasz, hogy "mittudomén". Na ez az.
2014. ápr. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!