Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha nem iszik és...

Mit tegyek, ha nem iszik és nem pisil a kislányom?

Figyelt kérdés

2 éves, és nagyon-nagyon keveset iszik. Reggel iszik egy bögre kakaót, utána nap közben maximum egy pohár vizet, de azt is részletekben, este pedig egy pohár gyümölcslevet. Este, lefekvés előtt szokott még kulacsból vizet inni egy keveset.

Ebből is következik, hogy szinte nem is pisil. Ma 10-kor cseréltem rajta pelust, és még mindig száraz. Tegnap délután 4-kor volt az utolsó peluscsere, azt szárazon vettem le róla este, és az éjjeli pelusban sem volt semmi. Vannak jobb napok, de gyakran ez a helyzet.

Vigyem orvoshoz? Utalhat ez valami betegségre? Vagy csak rossz szokás? Megoldás lenne, ha egész nap gyümölcslevet itatnék vele? Abból inna szerintem valamennyit, de nem vagyok benne biztos, hogy nem ártanék vele többet, mint használnék.


2014. ápr. 28. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem is keveset iszik,de Ő reggel bevág 250 ml kakót és este 250 ml tejet. egész napközbe szerintem 1 pohárnyi vizet ,teát vagy hígitott 100% gyümilevet iszik csak meg. Tipp: szerintem vezess be valami újdonságot,nálunk pár hétig bevált a sport kupakos innivaló,annyira tetszett neki,hogy volt olyan,hogy egy huzamra megivott 3 decit. szereti a kubut is,az is sport kupakos. egy próbát megér,egyébként szerintem ez ilyenkor életkori sajátosság.
2014. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mivel rosszabb a gyümölcslé mint a cukros tea? (valaki mondja már meg!)
2014. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikkel sincs baj ha kap teát amibe van egy kicsi cukor,vagy méz,és ha higítja a gyümölcslevet,annyira túlzásba viszik manapság ezt a cukor utálatot...
2014. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!