Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeritek az Eskimo Kid...

Ismeritek az Eskimo Kid szirupot? Tapasztalat? Milyen izu?

Figyelt kérdés
Kisfiam mar 2es fel eves elmult de meg mindig csak 10 kilo.Jelenleg Angliaban elunk es itt nincs olyan vitamin amilyet otthon adtam neki.Otthon a marslakocska szirupot adtam neki.Azt megitta teaval,amugy nem itta meg.Itt is vettem mar neki vitamint de nem veszi be mert rossz ize van.Emiatt erdekelne az ize stb. [link]

#gfjhbg
2014. máj. 1. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 2,5 éves és 10 kg. :)

1 éves kora óta kapja időközönként az Eskimo Kidset,egész jó íze van. De az étvágya nem jobb tőle, bár mi nem azért adjuk neki, hanem a halolaj egyéb jótékony hatásai miatt.

2014. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nincs rossz ize?a te gyermeked teaba issza meg?
2014. máj. 1. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Rágógumi íze van (tutti frutti), kellemes, lányom tápszerben, kakaóban megitta. Most már supradine gumicukor vitamint kap omega3 kiegészítésként, na azt imádja. Lehet, hogy már két és fél évesen is az a praktikusabb.
2014. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na akkor holnap veszek neki :) remelem a fiam is megfogja inni :) koszonom a segitsedeteket
2014. máj. 2. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!