Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kismellűek! Ismeritek ezt?...

Kismellűek! Ismeritek ezt? Esetleg tapasztalat? Érdekelne!

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 11. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Én nem vagyok nő, de férfiként nem igazán értem, egy ilyennek mi értelme? Ha nincs barátod, és ezzel akarsz hódítani, annak mi értelme? Ha az adott fiú/férfi csak a hamis mellekre megy, akkor megette a fene, és úgyis otthagy, ha levetkőzöl, és kiderül a turpisság. Vagy akkora gátlásod lesz, hogy azért fog otthagyni.


Ha meg van barátod, az valószínűleg a kis mellekkel is szeret. És az az érvényesülés, amit bizonyos nők a kidobott mellekkel szereznek, annyit is ér... Egy nagy nullát.

2012. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves vagy hogy írtál,de mivel nem vagy nő így nem is tudod a helyzetet átérezni...

Tudod,van olyan hogy gátlásos vagy mert pl.kicsi a melled.

Független attól h van barátod vagy sem.Ha ezáltel nő az önbizalmad és jobban érzed magad,akkor mindent elkövetsz hogy jól érezd magad.

1 gyermekes édesanya :)

8 éve házas

2012. márc. 11. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én is az első pártját fogom, szerintem ez valahol átverés, és nem csak a másikat, de magad is becsapod. Persze megértem, hogy önbizalomhiányt okoz, de akkor is...
2012. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt ilyenem, és folyton leesett a mellemről, nem tartott a ragasztója, és ez csak melltartó, nem növeli a méretét(akármit is írnak róla). Ha nagyobb melleket szeretnél, akkor vegyél melltartó betétet, pl olyat mint amilyen katy perry last friday night klipjébe van. A women's secretbe lehet kapni, 3000 ft-ért
2012. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha jobban érzed magad tőle, szerintem nyugodtan hazsnálj ilyet! A férjed is tudja mekkora, nem csapod be ezzel, de magadnak önbizalmat növelhetsz vele.
2012. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy jobban meg néhány ruhához elengedhetetlen a szép dekoltázs! de ez szerintem se jóóó ez a melltartó biztos elcsúszkálna:S
2012. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyenem. Igazából nem növeli a mellet optikailag,nem tartja,hanem lenyomja,fura formájú lesz tőle a cici. A tapadásával nekem semmi gondom nincsen,attól nem kell félni,hogy leesik, viszont mivel légmentesen tapad,alatta nagyon bevizesedik a bőr és kényelmetlen tocsogós érzést kelt,rossz esetben még ki is folyik a "víz".Összességében én nem ajánlom,ezerszer jobban mutat a mellem egy push up melltartóban,mint ebben,ami csak még jobban lenyomja.
2012. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van ilyenem, a mellet tényleg nem növeli! Nagyon kivágott felsők alá szoktam felvenni.
2012. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
17%

Nekem kis mellem van, és örülök hogy nem születtem tehénnek. Elég ostoba nő lehetsz, ha úgy gondolod, hogy ezzel előbbre leszel, akármilyen szempontból.

A linkkel kapcsolatban, ennyiért egy rendes pamutmelltartót sem kapsz.

2012. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Te utolsó..... válaszoló!

Ostoba aki téged kipottyantott,te gyengeelméjű!

A válaszaidból látszik,micsoda egy agyoniskolázott nő lehetsz... 43%... pffff

Ha nem tudsz normális hangnembe válaszolni,akkor miért koptatod itt a szád?

És kérlek,ne reagálj,mert tiltalak!

2012. ápr. 2. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!