Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismeritek? Tapasztalat?

Ismeritek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


a sport+diéta, nincs hatásos fogyasztószer és egyéb dolgokra NEM vagyok kíváncsi, nagyon szépen megkérek mindenkit, csak az írjon, akinek TAPASZTALATA van!


2014. febr. 1. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
38 kilót 2 hónap alatt kb. csak amputációval lehet veszteni vagy zsírleszívással. A HCA-t bár fogyást segítő szernek tartják valóban, de messze nincs ilyen hatása, sőt inkább vitatható, hogy lenne neki. A linkelt oldalon ráadásul erősen túl van árazva, inkább nézd meg pl. a Scitec Nutrition-nél, ha kíváncsi vagy rá. Próbáltam, de semmi különöset nem tapasztaltam, ha a sport+diétától nem indul meg a fogyás, akkor ettől se, csak a pénzt dobod ki, még ha nem is ezt szeretnéd hallani. A hasonló szerek egyébként is csak pár százalékot tesznek hozzá a fogyáshoz, normális étrend kell, ennyi!
2014. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másik, hogy ilyen kétes oldalakról ne rendelgessen senki, nem furcsa, hogy sehol egy elérhetőség, cégnév? Menj be egy táplálékkiegészítő boltba, ha ilyesmire szeretnéd kidobni a pénzt, de az ilyen kamu oldalakról rendelt dolgok lehet, hogy egészségkárosító anyagokat is tartalmaznak, a bolti legalább nem.
2014. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utánanéznék máshol is, csak amíg valaki nem mondja, hogy használ is, addig nem akarom beleásni (beleélni) magam...
2014. febr. 1. 21:50
 4/6 VWXYZZS ***** válasza:
Ilyen szemetet ne vegyél. Lerí róla, hogy szar van a palacsintába. Nagy büdös kamu.
2014. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zakos válasza:

"a sport+diéta, nincs hatásos fogyasztószer és egyéb dolgokra NEM vagyok kíváncsi"

- Minek kérdezel ilyet, amikor tudod a választ?

2014. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Személy szerint csak sportoltam,de azt szinte minden nap. Fokozatosan többet és többet futottam,esetenként tornáztam. Elég hatásos tud lenni normális étrendnél,ha kitartó vagy.
2014. febr. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!