Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek vettél napszemüveget...

2 évesnek vettél napszemüveget? Milyet? Hol? Megtűrte magán?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok vegyek-e neki. De engem is sokszor zavar az erős napsütés.
2014. máj. 1. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem vennék, olvass utána nagyon tönkre tudja tenni egy gyerek ( de a felnőtt szemét is) a nem megfelelő napszemüveg. A sötét üveg mögött a szem kitágul és a káros sugarak mind mind bejutnak a szembe és roncsolják. Ha vennék, akkor csak is valami márkásat, ellenőrzöttet ami legalább 10.000Ft fölött kezdődik. Erre nincs pénzünk így én nem veszek neki napszemüveget.
2014. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem a piacon venném :)

A sajátom is a Vision expresszből van, így neki sem valami gagyit vennék.

Amúgy egyre több kisgyereken látok napszemüveget.

Csak még az is aggaszt, ha ledobja, akkor karcos lesz......

2014. máj. 1. 14:06
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
el kell, hogy keserítselek, attól, hogy jó nevű üzletben, drágán veszed, még nem biztos, hogy jó, sajnos már bennük sem lehet megbízni teljes mértékben. :(
2014. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Babeli Zurzavar ***** válasza:

a jelenkori uv sugarzas rosszabbat tesz a gyerek szemenek mint par eve, mi is minosegi napszemcsi valasztottunk a gyerekeinknek, ez egy ausztral marka,ott mar az ovikban is kotelezo viselet!


www.dealtech.hu/babybanz.htm

2014. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
megnézem, köszi a linket.
2014. máj. 1. 15:06
 6/17 anonim ***** válasza:

#1-s, már ne haragudj, de ez csak akkor igaz, ha rossz kínai napszemüveget veszel. Már 6.-ban mondják, hogy a napszemüveg nem árt, ha nem kínaiban vesszük, mivel ott a többség olyan amit te írtál, de ha valami színvonalasabbat veszel, akkor 100% nem fog megártani.


Kérdező, ha normális napszemüveget veszel a gyerekednek, akkor semmi baj nem lehet. Az én fiam megtűrte magán, sőt, szerette is.

2014. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló nem haragszok. Pontosan úgy értettem ahogy mondod te is. Gagyit nem vennék, mert tönkreteszi a szemet, ha minőségi akkor az természetesen nem káros. De ezek elég drágák (legalább is az én pénztárcámhoz) és ezért én nem vennék neki napszemüveget. Vagy minőségit kell venni vagy semmit.
2014. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Megnéztem ezt a belinkeltet, aranyosak :) tetszik, hogy pántjuk van, így jobban a helyén marad, ha megtűri :)

Nem mondanám drágának, 4e ft. Csak ha többször ledobja és persze kavicsokra, akkor úgy nagyon drága......

Lehet, hogy tetszene neki, mert mi is hordunk a párommal napszemüveget.

Még meglátom mi lesz.

2014. máj. 1. 17:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Az elso napszemuveget 1 evesen kapta a fiam, optikai szakuzletbol vettuk 50€-ert,a markajara sajnos mar nem emlekszem.Nagyon rugalmas,hajlithato szara volt,fejpantot is kaptunk hozza,amit vegul nem hasznaltunk,mert egyaltalan nem zavarta,igy nem akarta levenni.Persze azert leejtettuk nehanyszor,de semmi baja nem tortent.

Amikor ezt kinotte Police es RayBan gyerek napszemuvegei voltak.Mindketto nagyon strapabiro.

Szerintem legjobb ha bementek egy optikai szakuzletbe felprobalni oket,igy lathatod melyik lesz kenyelmes neki.

2014. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia. 2 éves a fiam. És pont tegnap vettem neki a Dechatlonba.
2014. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!