Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erös napsütésben adtok napszem...

Erös napsütésben adtok napszemüveget 2 lv körüli gyerekekre?

Figyelt kérdés
ha igen, milyet?
2012. máj. 10. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig még nem adtam, de most már így 3 évesen elgondolkoztam rajta. Most fogok venni az idén, mert nem bírja az erős napfényt. Hunyorog és tüsszent folyton. Na meg egyébként is kényelmesebb.
2012. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, és mi sem hordunk napszemüveget, de eddig még nem jelezte, hogy zavarja a nap, legfeljebb nem néz bele.lehet azért nem zavar minket, mert mind kékszeműek vagyunk
2012. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem, de most szeretnénk venni, mert nagyon nem bírja az erős napfényt a szeme... :( Valami jó minőségűt szeretnénk, de még nem jártam utána hol és milyet lehetne venni és persze mennyiért...
2012. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már vettem a lányomnak (1 éves) BabyBanzot, én ráadom, ő leveszi. Pedig olyan jó lenne neki, mert állandóan hunyorog a napon még a napellenzős kalapban is. Én a pántosat ajánlom, azzal nem böki ki a szemét, és nehezebben tudja levenni.
2012. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves, már tetszik neki. Tavaly nyáron még nem hordta volna. Szerintem kell a napszemüveg, mert sokkal erősebb az UV sugárzás, mint a mi gyerekkorunkban. Én nem vagyok egy paramami, nem is kenegetem folyton őket fényvédővel (pedig hófehérek), inkább reggel vagy este megyünk sétálni a nagy melegekben, de a napszemüveget fontosnak tartom. Főleg azért, mert amikor mi megyünk, akkor általában alacsonyan jár a nap, és sokszor pont a szemünkbe süt. A fiam reklamál is, hogy nem lát, a kislányom meg egyből ordit a babakocsiban, ha a szemébe tűz a nap. (a fiú barna szemű, én és a kislány kék).

Nem vettem "extra" szemüveget, úgyse vigyáz rá ennyi idősen, de azért nem a piacon vettem. Dm-es, szabványnak megfelel, normál, 3-mas kategóriájú, olyan 1600 körül volt az eredeti ára.

2012. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy tavaly nyáron is bevizsgáltatta a fogyasztóvédelem a napszemüvegeket, és végülis, amit boltban vettek, mind megfelelő volt, vmi aluljáróban vásárolt gagyi volt az egyetlen, ami nem volt jó. Szóval igazából mind ugyanazt tudja, a drágábbaknál a márkát fizeted meg vagy pl. a polárszűrőt. Az UV szempontjából okésak voltak szinte mind.
2012. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!