Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vas megyében ismer valaki...

Vas megyében ismer valaki megbízható, nagy szakértelemmel rendelkező gyermek orvost?

Figyelt kérdés
A lányom Jan.-ban kezdte az ovit és azóta mondhatom azt,hogy folyamatosan beteg. Van,hogy 2 hét itthonlét alatt sikerül látszólag ki kuralodnina, de ez csak átmeneti.... Jelenleg kb.egy hónapja köhög és kb.két hete náthás is... Hurutos köhögése van,meg sűrű zöld t....a az orvosunk,meg allergia vizsgálatra küldött minket... Hát nem tudom... Éjjel nem köhög, fulladni se fulladt soha... Már nem bízok az orvosunkban... Nem tetszik,hogy kísérletezik, vagy meg gyógyul vagy nem alapon... Kezdtük: ambroxol, mucopront, stodal, lándzsás útifű,ezeket mind vizsgálat után"írta" Megelégeltem inkkabb fizetek barmenyit, csak hozzak rendbe a lányom (3eves) (bocs,a helyenkenti zagyvaságert,telórol vagyok)
2014. máj. 2. 22:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!