Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok Kecskeméten egy...

Ajánlanátok Kecskeméten egy jó szülész- nőgyógyászt? Mielőtt a babát terveznénk, szeretnék egy megbízható orvost, aki ismer, ismeri a ciklusomat stb.

Figyelt kérdés
Sajnos a rokonaim és a barátnőim is mind máshoz járnak, így nem tudok véleményt alkotni, mert mindenkinek a sajátja vált be.
2009. dec. 2. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dr. Nemes András.


Hasonló kérdés volt itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2009. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!Nem vagyok olyan régóta ezen az oldalon, így még nem találkoztam ezzel a hasonló kérdéssel.
2009. dec. 21. 13:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Jajj, csak őt ne!!! Iszonyatos a modora.

Én inkább Nagy Károlyt vagy Seregély Atttilát ajánlom. Kedvesek, tapasztaltak, lendületesek és nagyon megbízhatóak mindketten!!!

2009. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nemes őszinte, kiváló szakember és az őszinteségével akár meg is sérthet.

A Seregélyt végképp nem ajánlom, főleg mikor szendviccsel a kezében kell konzultálni vele, hát az derogáló.

2009. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval szerintem ha valakinek Nemes nem tetszik, tuti csak amiatt, mert ami a szívén, a száján. Nem hazudik, jó szakember és kiváló ultrahangos.
2009. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hallani róla jót is rosszat is. Nekem 5 barátnőm keveredett eddig a kezi közé, abból 4et úgy megsértett, hogy sírva jöttek ki, az 5. imádja.

HAngulatember, vagy pofára megy nem tudom. Egy próbát megér.

Én Seregélynél szültem amúgy, elég laza, néha vannak olyan beszólásai, hogy nem tudom megállni röhögés nélkül, de én pont ezért szeretem, mert egyátalán nem merev, hozzá inkább úgy megyek, mint egy haverhoz. Engem nem zavarna ez a szendvicses sztori sem:-)

Nagyon jó szakember amúgy, ha nem nála vagyok, tuti vákuumozzák a babámat, rosszabb esetben császár, de ő kitartott és megcsinátuk.

Nagy Károlyról nagyon sokat jót hallottam, személyesen nem ismerem, de 10ből 10en istenítik.

2009. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szabó László nekem ő vált be, nagyon rendes!
2009. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jajj! Szóval Nemes olyan mint Dr. House? Nagy Károlyról jókat hallottam, Kazacsayról is.Az egyik rokonom Hortinál szült...De egyiket sem ismerem. Kicsit össze vagyok zavarodva. Máshogy teszem fel a kérdést.Ha magánként megyek, kit lehet megfizetni?
2009. dec. 21. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, elég találó Nemes pont olyan mint Dr. House!Amúgy a tarifák szerintem igencsak egyek lehetnek ha magánra mész!Szerintem menj be Kecskemétre az Izsáki úti kórházba, Szülészet, nőgyőgyászat részlegre, ott felmész az első emeletre ott van a terhespatológia, ott ki van rakva egy tabló ott van az összes orvos fényképe,szerintem úgy könnyebb dönteni ha látod az arcukat, hogy melyik a szimpatikus neked és még ajánlják is!
2009. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szabó Lászlós voltam utsó
2009. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!