Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismer valaki megbízható...

Anikó és Tamás kérdése:

Ismer valaki megbízható Soproni nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr.Szilveszter Péter
2013. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Karazma doktor úr
2013. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fent említett két dokihoz volt szerencsém a terhességem alatt. Sz.P.-hez jártam gondozásra,végül Karazma doktornál szültem,mert továbbképzésre ment Sz.P. Nem bántam meg. Szilveszter Péter szerintem kicsit kelekótya,le sem sz.rt (értem úgy,rám nézett a folyosón és elfordította a fejét,mielőtt köszönhettem volna) AMÍG meg nem kértem,hogy legyen bent a szülésemnél. Attól kezdve mosolyogva "hogy van?","jöjjön,ne várjon itt" (ultrahangnál) és sorolhatnám. Túlhordás miatt kellett befeküdnöm,akkor közölte,hogy átad Karazma doktornak. Ég és föld szerintem a két doki. Nem bántam egy percig sem,hogy végül nála szültem,nagyon rendes,kedves,mosolygós,némi akcentussal :-) inkább őt ajánlanám!
2013. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat!
2013. ápr. 13. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Dr.Szilveszter Péternél szültem és nagyon elégedett voltam vele!Lehet hogy kicsit szórakozott,de jó orvos.

Azt is neki köszönhetem,hogy kiderült a pajzsmirigy problémám.

2013. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!