Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Túllátás? Találkoztál már...

Túllátás? Találkoztál már ilyesmivel?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint a lányom túllát. Azt is látja, amit már nem kéne, túl jó a szeme. (Nem távollátást jelent!) Ez elvileg hasonló gondokat okozhat, mint a túlhallás: túl sok inger éri, hamarabb betelik a pohár, látszólag alacsonyabb a toleranciahatára. Találkoztál már ilyennel? Ha igen, milyen gondokat okozott?

2014. máj. 6. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
igen,bár nem genetikailag ilyena szemem,hanem a szemüvegem lett erősebb a kelleténél,így gyakran fájt a fejem,fáradtam el,idegesebb lettem. a másik szemész ezt a diagnózis felállítva írt fél/gy dioptriával gyengébb szemüveget. ha ez genetikusan van, sajnos nem tudom hogyan lehet kezelni. mit ajánlottak?
2014. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk orvosnál, neten azt olvastam, hogy állandó szemüveg... De nyilván ez bizonyos mértékű túllátás fölött kell, szóval meg kellene nézetni, csak hát időpontot kérni sem egyszerű, eddig még föl se vették a telefont...
2014. máj. 6. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!