Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányás hisztinél? Mit lehetne...

Hányás hisztinél? Mit lehetne ellene tenni? És miért van ez?

Figyelt kérdés
Nállatok van olyan hogy ha a gyermeketek hiszitben tör ki és ha nagyon belelovalja magát akkor hány. Mitől lehet ez. És mit lehetne ellene tenni. A gyermekem 21 hós és már korábban is előfordult.
2009. dec. 26. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnál kiskorában volt ilyen ha izgult vagy nem akart valahova menni az ovival akkor hiszti hányás és néha láz. Kinövi idővel, de fordulj a gyerekorvoshoz!
2009. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm. te is elvitted ezzel a problémával orvoshoz?

ma pl nem akart aludni és akkor történt ez.

2009. dec. 26. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

ez nagyon egyszerű...annyira ordít és olyan sokat, hogy az erőlködésről a gyomor azt hiszi, h hánynia kell...ez még felnőttnél is előfordul...legalábbis velem fordult már elő, mikor nagyon nagyon kikeltem magamból egy veszekedés alkalmával...

a hisztizést kell megakadályozni...ha hisztizik, semmiképp ne figyelj rá, a legjobb ha bezárod olyankor a szobájába(vagy a fürdőszobába) és megmondod, h akkor jöhet ki,hogyha abbahagyja a hisztit.majd rájön,hogy nem ér el vele semmit és csak magának tesz rosszat

2009. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát köszi, ha hagyom h hisztizzen akkor hány. ha nem hagyom h nagyon felhergelje magát csak kicsi hiszti van és elterelem valamivel a figyelmét akkor nem hány. csak aggodom érte. egyébként nem az a nagyon hisztis fajta. ez elég ritkán fordul elő h hány hisztinél.
2009. dec. 27. 09:39
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk is előfordult már ez.Az én kislányom 25 hónapos.

A barátnőmnek meséltem,adott egy jó tanácsot.

Most biztos sokan elítélnek,de én nem zártam a szobába,egyenesen a zuhany alá tettem úgy ahogy volt ruhában.

Rettenetesen megijedt.

Sajnáltam nagyon,de használt.Azóta,ha látom,hogy kezdődik a műsor,csak megemlítem a zuhanyt és már bólogat.Tudja miért történt,mert miközben átöltöztettem,és a haját szárítgattam megbeszéltük a dolgot.

2009. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8:37 vagyok...ez a zuhanyos dolog tényleg jobb ötlet ...én erről el is feledkeztem :) az egyik nagyon hisztis ismerősömet egy pohár vízzel tartottak így sakkban...ha hisztizni kezd, az arcába öntik....lehet, hogy kicsit drasztikusnak vagy kegyetlennek hat, amit mondunk, kedves kérdező, de muszály néha szigorúnak és határozottnak is lenni, különben sosem tanulja meg a kicsi, h mit nem szabad... pedagógus vagyok és édesanyám is az, hidd el, tisztában vagyunk vele, hogyha egy gyerekre nem hat a szép beszéd, akkor más megoldáshoz kell folyamodni...és nem kell feltétlen valami fájdalmas dolog (pl verés), inkább csak arra van szükség, h meglepődjön, megijedjen a gyerek...tehát valami olyanra, amit sosem csináltál még büntetésképpen, mert akkor megjegyzi egy életre...ezért jó ez a zuhanyzós dolog is, amit az előző írt...és ne fenyegetőzz vele, mert tudja majd, hogy úgysem teszed meg...egyszerűen csináld...csak elsőre kell, mert később már elég megemlíteni
2009. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. egyébként szofogad gyerek - remélem igy is marad - ez elég ritkán fordul elő szerencsére. a zuhis modszeren én is gondolkodtam már, de még nem volt olyan vészes helyzet amikor alkalmaznom kellett volna.

egyszer hisztizett hasonfekve a kiságyába akkor ott is hagytam , és kihisztizte magát és utánna ok volt minden - azota sem csinálta. na majd látom, mégegyszer köszönöm a válaszokat.


és az utoloso előtti válaszlohoz lenne egy kérdésem még: mikor tetted a zuhi alá, mikor kezdte a hisztit és még nem hányt?

2009. dec. 27. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:

12:58 vagyok, szia!

Tényleg elég drasztikus a zuhany alá tenni a gyereket, de roppant hatásos, és csak egyszer kell megcsinálni.

Nem vártam meg a hányást, a hiszti elején mondtam neki, ha nem fejezi be, irány a fürdő.

Egy ideig még elhallgattam, de aztán nem úszta meg.

Nekem nem megy, hogy ne vegyek róla tudomást, és a sötét szobába zárás sem túl szimpatikus megoldás nekem. Így marad a zuhany. Hatásos.

2009. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :)

mikor a kiságyban hisztizett akor én sem hagytam teljesen magára, csak messzebbről figyeltem h most mi is lesz.


köszi, lehet ha szükség lesz a zuhanyra meglépem.


köszi mégegyszer mindenkinek a válaszokat :)

2009. dec. 28. 23:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az én elkényeztetet leányzóm 1 perc erősebb sírás után képes hányni! Gondolhatjátok milyen jó autóba kiakar szálni nem engedem jön a sírás és a sűreje! Eszméletlen milyen mamar képes rá hisztisnek hála nem hisztis sírni is ritkán sír! Pl. nem akart aludni és betettem a kiságyba akkor bőgőt h..... és rájöttem ez így nem jó kikell mosni mindent, őt átöltöztetni sőt sajnáltam is, így én nem hagyom sírni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hisztik MÉG elkerültek! "22 hónapos"
2009. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!