Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rám-szakadékhoz 4 és 7 éves...

Rám-szakadékhoz 4 és 7 éves lányokkal érdemes kirándulni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk még ott, nem tudom,hogy kell elképzelni, ekkora gyerekekkel végig lehet-e menni.

Köszi, ha írnátok róla.


2014. máj. 7. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég meredek vidék. A szakadékba lemenni lépcsőn kell. Mi az értelmi fogyatékos, de nem mozgás sérült felnőtt fiúnkkal nem mertük bevállalni.
2014. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A 4 évessel határeset, vlsz nyakig vizes lesz, meg van egy meredek lépcső is ami viszonylag magas és a víz miatt csúszik. Illetve maga a túra se annyira rövid. Én az 5 évesemet 2 év múlva tervezem vinni.
2014. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-es: csak alulról fölfelé szabad végigmenni a szurdokon, ha sokan vannak óriási torlódást tudnak okozni a szembejövők.
2014. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=hBS67nG6638

Szerintem a 4 évesnek sok.

2014. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon menni akartok, akkor szárazabb időben mint a mostani, nyáron talán kevesebb a víz.
2014. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

mi itt lakunk egy "köpésre", de mi nem merünk menni :D se a 4 évesemet nem vinnem, sem én nem merek.

én is, férjem is osztálykiránduláson voltunk ott többször is, sajnos nálunk suliban kötelező volt ott kirándulni :/

féltem nagyon és ez megmaradt bennem, bár annyira nem vészes, de na, én beszari vagyok :D


holdvilágárok túrát nézzétek meg, mi most mentünk végig rajta, nem túl hosszú, nem is annyira veszélyes :)

iagzából egy veszélyes része van, a fém létra, de azt ki tudjátok kerülni, ha visszasétáltok, balra lesz egy fa lépcső, azon ha felmentek, ugyanoda juttok mint a létrán.

de azért menjetek végig és vigyetek zseblámát mert a barlangot nagyon élvezik a gyerekek :)


[link]


vagy kőhegyet tudom ajánlani, na az tényleg nem veszélyes, kb. fél óra alatt fel lehet érni, ha szentendréről mentek, a p.m. lakótelep végén van egy nagy parkoló, mi onnan szoktunk menni.

fönt lehet venni palacsintát, nagy rét van ahol labdázhatnak a gyerekek... :)

2014. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Kedvező árú szállást találtam Dobogókőn, és nézegettem a környékbeli kirándulási lehetőségeket, innen jött a Rám-szakadék gondolata. Én is látatlanban, illetve a képek alapján azt gondoltam mint ti. Én is parázós vagyok :) meg azt sem szeretném, ha a gyerekeknek rossz élmény lenne.

Ezen kívül is fogunk találni programokat bőven.

Köszönöm

2014. máj. 8. 20:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsiságból kérdezem, ha válazolnátok, hogy ha lentről haladunk fel, vhol otthagyjuk a kocsit, hogy jutunk vissza hozzá?
2014. máj. 8. 21:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Dömösről lehet indulni menni, felfelé a szurdokban, majd ahol kiérsz belőle onnan vezet le egy másik út vissza.
2014. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
off.meg tudod mondani melyik ez a kedvező szállás,engem is érdekelne,esetleg link?
2014. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!