Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engedik meg a szülők,...

Miért engedik meg a szülők, hogy fiú gyermekük szoknyában játsszon? Ilyenek az átmosott agyú szülők?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én még nem láttam fiút szoknyában. Te hol láttál?
2014. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tegnap egy játszóházban.
2014. máj. 10. 09:25
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Lehet skótok.
2014. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
És láttál egy gyereket szoknyában és már általánosítasz,nem tökmindegy neked.
2014. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Inkább az az átmosott agyú, aki kényszeresen elget akar tenni a nemi sztereotípiáknak...
2014. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
A mi ovinkba jár egy kisfiú, akit teljesen lányruhába öltöztetnek. Az anyukán múlik minden.
2014. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

sztereotípia ide vagy oda,de azért a fiú-fiú a lány-lány!

Engem már attól kiráz a hideg,amikor meglátok egy fiút csípő és cső gatyában,netán legging naciban. Komolyan hol maradnak a férfias férfiak?


Ebből következtetek,hogy a fiamat biztos nem fogom lány/lányos ruhába öltöztetni. A csini szoknya maradjon csak a lányomé.

A fiam játszik babákkal,lányom autózik,de azért a ruha már sok(k)!

2014. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kisfiú volt? Egyébként meg ez miért fáj neked? Lehet, hogy a gyerek akarta kipróbálni. Nem árt vele senkinek.
2014. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Otthon elmegy,de közösségbe? Bátor szülő!
2014. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem a fiam ha azt mondaná, hogy szeretné kipróbálni milyen a szoknya, én megengedném neki, próbálja...


pont a napokba mesélte barátnőm, hogy az oviban elloptak minden ruhájukat, az udvari maradt csak, de az nagyon sáros lett. pont az ugrott be, hogy ha lánytesója lenne és neki csak szoknya lenne váltója, biztos ráadta volna az anyuka, hisz nem lett volna más.

de elég sok dolgok el tudok képzelni még. de igazad van, legyenek inkább átmosott agyúak :)

2014. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!